23. října 2018
Čeká vás večer společenská událost a nemáte čas vracet se domů? Nemusíte. Víme, co s tím:

Make-up

Ráno zvolte přirozené líčení, na jaké jste zvyklá. S sebou si však přibalte pudr, tekuté oční linky a červenou rtěnku. Po práci pleť jemně zmatněte pudrem, aby se neleskla. Oční líčení povýšíte na večerní s pomocí tekuté černé linky, kterou veďte nad linií horních řas. Aby byla linka hezká a nebyla roztřepená, podložte si ruku, se kterou malujete, o stůl a jen veďte pohyb v zápěstí. Linka by na konci měla vést mírně nahoru a do špičky, aby efekt působil jako kočičí oči. Pak jen červenou rtěnkou vymalujte rty. Krásně to bude vypadat, pokud použijete konturovací tužku ve stejném odstínu, jako je rtěnka, a k nanášení rtěnky použijete štěteček.

Čtěte také: Krásná a zdravá pokožka je vizitkou vaší osobnosti

Kabelka

Jít s velkou kabelkou na party je jedno ze společenských faux pas. Vše co potřebujete přes den, se vám vejde do kabelky (formát menší než A4) se dvěma kratšími uchy a popruhem přes rameno. Před odchodem z práce na večírek odepněte ramenní popruh, kabelku zavěste na předloktí nebo drže volně v ruce.

Jakou vyberete? Čtěte zde: MÓDNÍ INSPIRACE: Tyhle kabelky musíte mít

Oblečení

Černé pouzdrové šaty můžete mít i v práci. Na večer jen stačí vyměnit doplňky – přes den bude hezky vypadat uvázaný šátek, na večer zvolte výraznější šperky nebo také perly či drahé kameny, které působí luxusně a rozzáří pleť. Nebo stačí vyměnit sako a celý efekt vypadá úplně jinak.

Parfém

Na večer se hodí silnější, více kořeněný. Pokud se vám s sebou nechce nosit celá lahvička, v parfumeriích ( např. v Douglas nebo Sephoře) prodávají malé plnitelné flakonky – tzv. atomizéry, které jdou snadno vůní naplnit (buď přestříkáním přes malý trychtýřek nebo napumpováním přes speciální plnící systém). Nezabere vám v kabelce žádné místo a budete vždy krásně vonět. Navíc atomizér pak výborně využijete i při cestování a s sebou do letadla.

NÁŠ TIP: 5 tipů, jak si správně vybrat parfém