4. prosince 2017
Minetan představuje světovou revoluci v samoopalování – dokonalé opálení už za jednu hodinu.

Opálená za hodinu

Světová samoopalovací značka z Austrálie MineTan představuje své revoluční novinky v samoopalování. MineTan nabízí u všech produktů technologii opálení již za jednu hodinu a fantastické hydratační účinky. MineTan nabízí samoopalovací pěny v mnoha fantastických odstínech, které jsou inspirovány barvou opálení z nejznámějších světových pláží.

MineTan myslí i na velmi aktivní jedince v podobě pěny speciálně vyvinuté pro větší odolnost vůči pocení. Běžné samoopalovací produkty mohou být nerovnoměrné a brzy mizí. To se vám díky speciálnímu složení MineTan nestane.

Kdo se i přes všechna pozitiva značky přeci jen stále bojí samoopalovacího výsledku, může vyzkoušet bezbarvé tělové mléko Gradual 3v1, který při každodenním používání nabídne postupný jemný opálený tón pleti, který oceníte třeba v nadcházející plesové sezóně.

První samoopalovací pistole pro domácí použití na světě

MineTan jako jediná značka na trhu nabízí samoopalovací pistoli, která umožní vytvořit profesionální samoopálení v pohodlí domova a bez jakéhokoliv nepořádku.

Produkty MineTan jsou o vaší fantazii a náladě. Volíte si sami odstín a hloubku opálení. Chcete vypadat jako opálená sluncem z exotické Brazílie nebo raději zvolíte jemnější odstín z pláží Středozemního moře? Vše je možné…

Obsahuje přírodní složky – 100% přírodní DHA bez nepříjemného zápachu, neobsahuje parabeny a je vhodný i pro vegany. Přírodní oleje a vitamíny zaručují dokonalý výsledek a péči o pokožku.

Více informací najdete na: www.minetan.cz

MineTan nadchl i bloggerky

Světová samoopalovací značka z Austrálie MineTan přestavila své novinky bloggerkám a instagramerkám v Praze. Na event dorazila jména jako Sharlota (nominace na instagram roku @Sharoltaofficial), finalistka české Miss Petra Mácová, majitelka beauty baru Bára (@beauty bar bara), fitness trenérka a bloggerka Irina (@bonnyandbondgirl), reportérka Šárka Peková (@sarkapekova) a bloggerky Jana (@lovefashionjanina) a Tereza (@brunettie). Celou akci moderovala známá tvář Nikol Trojanová (@niki_trojanova) a holky se celou dobu skvěle bavily!