30. listopadu 2018
Už 4. prosince se dozvíte, kdo se stává vítězem letošní Bitvy Stylistů! Před odbornou porotou stojí nyní velmi náročný úkol, protože všech 10 semifinalistů předvedlo skvělé výkony!

Do soutěže Bitva Stylistů 2018, kterou pořádá módní eshop Answear.cz, se přihlásilo 199 soutěžících. Vybrat ze všech zúčastněných jen deset postupujících bylo skoro nemožné. Porotkyně byly překvapené velmi vysokou úrovní přihlášených prací a při výběru diskutovaly velmi vášnivě.

Každá z porotkyň měla při výběru TOP 10 svého favorita. Někdo se přikláněl na stranu profesionálně odvedených outfitů, jejichž autoři si najali modelky, make-up artisty a fotografy. Jiné porotkyně zase hlasovaly pro amatérské účastníky, kteří pracovali se svým vlastním, skvěle vybudovaným šatníkem v domácích podmínkách, nicméně s výborným výsledkem a příslibem profesionálního růstu během soutěže. Celá porota však svorně obdivovala fakt, že výsledkem Bitvy Stylistů jsou působivé sety, které prozrazují, že jejich autoři mají vášeň pro módu, vidí ji jako prostředek sebevyjádření a hlavně zábavy.

V odborné porotě zasedly modelka, youtuberka, vítězka soutěže Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, šéfredaktorka Cosmopolitanu Sabrina Karasová, módní poradkyně z Akademie stylu & módy Klára Klempířová a fashion blogerka Markéta Bártová.

A kdo se objevil v postupující TOP 10 semifinalistů?

1. Alexandra Artemieva

2. Jan Blažek

3. David Hajda

4. Natálie Hrdá

5. Klaudia Kielkowská

6. Nikola Markova

7. Jitka Mertová

8. Barbora Morávková

9. Klára Součková

10. Simona Střelecká

Chcete vědět, jak pokračuje Bitva Stylistů? Sledujte ZDE!