28. července 2018
Mnoho žen si myslí, že vlasová péče se skládá pouze ze šamponu a případně také kondicionéru. Do své rutiny byste však měla zařadit také bezoplachovou péči, obzvláště pokud máte delší vlasy. Co taková péče dělá a jak ji používat?

Úkolem bezoplachové péče je ochránit vlasy před škodlivými vlivy, které mohou poškodit jednotlivá vlasová vlákna. Zároveň je udržují hydratovaná, lesklá a prodlužují výdrž barvy. Použijete-li bezoplachovou péči na vlhké, právě umyté vlasy, usnadníte tak jejich rozčesávání.

Všechny typy bezoplachové péče obsahují kombinaci účinných látek, které hloubkově a dlouhodobě vyživují vlasy od kořínků až ke konečkům. Některá díky speciálnímu složení slouží také jako ochrana proti horku, kterou vaše vlasy ocení, pokud je fénujete, žehlíte nebo vlníte pomocí kulmy.

Kdy a jak používat?

Bezoplachovou péči můžete použít kdykoliv během dne. Ráno, pokud chcete vašim kadeřím dodat lesk, večer pro důkladnou výživu vlasů během noci nebo předtím než budete vlasy jakkoliv upravovat. Stačí nanést dostatečné množství produktu (tak aby pokrylo celou délku vlasů) do dlaní, rozetřít a nanést do vlasů. Na závěr je můžete pročesat a upravit přesně podle svých představ.

Chcete vyzkoušet jedinečnou bezoplachovou péči s omamnou vůní a přírodními ingrediencemi? Garnier Fructis představuje Hair Food, první produkt svého druhu s obsahem 98 % ingrediencí přírodního původu, obohacený o výtažky ze superovoce. Tři možnosti využití: jako kondicionér, maska nebo právě bezoplachová péče, pro jeden jediný výsledek: super vlasy!