14. září 2017
Představujeme vám nový styl barvení vlasů inspirovaný make-upem, který míchá chladné, popelavé a kovové tóny. Nechte se inspirovat třemi looky z rukou profesionálů značky Redken.

Ti spojili dva ikonické looky – kouřové oční stíny a barvení vlasů ve stylu ombré, a vytvořili novou technologii v barvení vlasů: SMOKEY OMBRÉ.

„Kouřové stíny jsou nadčasové,“ říká Aaron de Mey, světoznámý make-up artista. „To je také důvod, proč jsou stále tolik v módě. Mohou být zcela decentní a jemné nebo naopak velmi odvážné. Je to styl, který vypadá skvěle na každé ženě.“

„Smokey Ombré je způsob, jakým můžeme přemýšlet o barvě vlasů jako o make-upu,“ říká Josh Woods, globální kreativní ředitel v oblasti barvy značky Redken. „…jako o konturách nebo stínech. Je to způsob, jak dosáhnout dokonalého účesu díky novému trendy odstínu vlasů.“

Nový styl vám představí modelka Ashley Moore a to hned ve třech variantách. Můžete podle jejího vzoru vyzkoušet lehký a přirozený look, elegantní doutnající barvu nebo výrazný melír. Odstín vlasů je sexy, kouřový a rozptýlený…přesně tak, jako oblíbené kouřové oční stíny.