3. srpna 2017
Také máte pocit, že byste se v létě měla barvit dvakrát tak častěji? Nebojte, nejste v tom sama. Naštěstí víme o produktech, které fungují!

Slunce, slaná nebo chlorovaná voda, častější mytí vlasů – to vše jsou faktory, které způsobují, že vaše barva „mizí“ mnohem rychleji, než v jiných ročních obdobích.

Je tedy nezbytné doplnit váš kosmetický arzenál o přípravky přímo určené pro barvené vlasy. Kvalitní šampon a kondicionér jsou nezbytností, je ale dobré být ještě více pečlivá a jednou týdně poskytnout hřívě extra péči v podobě masky nebo olejového séra.

A jaké přípravky v záplavě možností zvolit? Vyzkoušejte ty od Dove Advanced Hair Series! Opravdu fungují! Potvrdilo to i testování čtenářek, v němž 99% žen uvedlo, že bylo s vlasovou péčí Dove spokojeno a produkty Dove AHS by doporučilo i své kamarádce.

Více o řadě určené pro barvené a poškozené vlasy:

DOVE ADVANCED HAIR SERIES REGENERATE NOURISHMENT

Tato linie je určena ženám, které své vlasy často zatěžují barvením, žehlením či kulmováním. Produkty regenerují vlasy do hloubky, eliminují známky poškození a zanechávají kadeře krásně vyživené, silné a lesklé.