14. července 2017
Jak probíhala největší česká kadeřnická show... 

Originální vlasové show v režii Kadeřnického ateliéru Kotlár, Vlasového studia Gryf, Salonu Unique a salonu Franck Provost se staly zlatými body akce pořádané značkou L‘Oréal Professionnel. Nebyla jste? Nasajte atmosféru alespoň z našich fotek a videa, které natočil Fillip Jägr

[swf file="/wp-content/uploads/drpl/2017/52783/163152.mp4" params="width=430&&height=242"]

Která žena by odmítla možnost nechat se zkrášlit od odborníků? Na Hair Fashion Night, která se konala koncem června v Českém muzeu hudby, si mohla každá návštěvnice vyzkoušet, jaké to je, svěřit se do péče vlasových expertů L’Oréal Professionnel a make-up artistek značky Lancôme. Velký úspěch měly i kreativní vlasové show, které si připravily vybrané prestižní salony.

Za symbolických 200 Kč, které putovaly na konto Nadace Terezy Maxové, na každou ženu čekala proměna. Ta si pak zasloužila zvěčnit, a to rovnou na titulní stranu Cosmopolitanu! Pózování před objektivem by se samozřejmě neobešlo bez stylového outfitu z aktuální kolekce módní značky H&M. Večerem provázela dvojice moderátorů – Jakub Kotek a David Gránský, který se překvapivě stal i jedním z hudebních účinkujících. Kromě něj vystoupila zpěvačka Debbi nebo Emma Smetana, o skvělou muziku se pak postaral DJ Lafayette. K pití byla k dispozici osvěžující voda Aqua Angel, chladivé Prosecco, vynikající cider Strongbow nebo nápoj Tranquini.