24. července 2017
Pro letošní sezónu značka L´Oréal Paris doplnila řasenkové portfolio o novou „nevinnou“ Miss Baby Roll. Jedinečný kartáček této růžovo-černé krásky řasy zahustí a zaručí tak neodolatelný pohled.

Speciální tvar kartáčku, který je uzpůsobený tak, aby byla barva nanesena na každou řasu a stylový růžovo-černý obal, to je kombinace, která zaručuje bezchybný výsledek líčení. Aplikace řasenky je navíc velice snadná a rychlá, ideální pro každodenní použití do školy nebo do práce. Nemusíte se bát ani toho, že by vám ještě někdy unikl začátek důležité akce.

Tato jedinečná řasenka se také stala základem jednoho z trendy looků značky L´Oréal Paris pro rok 2017. Pokud toužíte vypadat jako skutečně nevinné stvoření, Baby Roll Look je pro vás tím pravým! National make-up artist L´Oréal Paris Renata Zelinková radí: „Naličte své oči dokulata. Použijte růžové barvy na oči, tváře i rty a na řasy vyzkoušejte novou řasenkou Baby Roll.“ I u tohoto make upu je třeba pleť lehce sjednotit, aby působila jemně a prozářeně. Obočí stačí lehce zafixovat pomocí řasenky na obočí a oči lehce orámovat tenkou linkou. Na rty se skvěle hodí lehounký lesk v přirozeném odstínu a celé líčení je zakončeno dotekem krémové tvářenky.