26. června 2017
Sezóna letních dovolených začíná a spolu s ní se objevují rady, jak se starat o vlasy u moře, bazénu nebo na přímém slunci, abychom si je nezničily. My vám poradíme, jak mít vlasy krásné po celý rok.

Podobné rady se většinou omezují pouze na zkrášlující vlasovou kosmetiku. Ovšem tyto přípravky většinou přispívají jen ke zvýšení lesku a uhlazení vlasů. Po aplikaci jsou vlasy na dotek příjemnější a hebčí. Ale je to pouze efekt neřešící podstatu. Z dlouhodobého hlediska se kvalita vlasů nezlepší. 

Pro zdravé vlasy

Výživa je základem dobré fyzické kondice a pilířem pro zdravé a krásné vlasy. Naše tělo potřebuje spoustu vitaminů a minerálů, ale jen některé jsou vhodné pro udržení kvalitních a hustých kadeří. Pravidelně doplňovat byste měly vitamin A, biotin, kyselinu listovou, křemík a zinek.

Speciální skupinu tvoří aminokyseliny. Jsou hlavní stavební jednotkou vlasů, ale také např. svalů či pokožky. Vlasy z 90 % tvoří keratin, jehož nejdůležitější součástí jsou právě aminokyseliny. Ne všechny si dokáže lidské tělo samo připravit. Pak jsme plně odkázáni na jejich příjem v potravě. Patří mezi ně například pro vlasy velmi důležitý methionin. Snížená kvalita vašich vlasů může naznačovat, že vaše strava neobsahuje dostatečné množství těchto aminokyselin

Vyživujte a pečujte v jednom

Oslňte okolí krásnými vlasy, které budou zdravé po celý rok, díky doplňku stravy DonnaHAIR® Forte se zvýšeným obsahem aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje jejich lesk. Každá tobolka DonnaHAIR® Forte navíc obsahuje aminokyseliny hned tři (metionin, cystein, tyrosin), které jsou klíčové pro strukturu a zdraví vlasu. Složení přípravku je speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen.

Více na www.donnahair.cz