21. června 2017
Chiara Ferragni je novou kostýmní návrhářkou představení A Legend of Beauty, nové show pod značkou Intimissimi on Ice, které bude mít premiéru v roce 2017. 

Mezinárodně proslulá módní influencerka a podnikatelka z Itálie navrhne kostýmy po nejsledovanější představení v historii. Vloží do nich svůj osobní styl a vizi. Pomáhat jí bude kreativní tým, který sestavila značka Intimissimi speciálně pro letošní show. Spolupráce s Chiarou je zárukou toho, že show A Legend of Beauty bude skutečně mimořádná.
 
Veronská Aréna bude svědkem umění těch největších hudebních a krasobruslařských hvězd, které se potká v představení oslavujícím ženskost a podtrhujícím tu zvláštní sílu všeho, co nese přídomek „italské“ – od značky, která tomuto cyklu dala svoji důvěru již v roce 2014 (letos proběhne čtvrtý ročník), až po četná jména v produkčním a realizačním týmu, který letos do své kreativní stáje přivítá talentovanou bloggerku Chiaru Ferragni.

 

Zakladatelka blogu The Blonde Salad se narodila v roce 1987 ve městě Cremona. Její blog je inspirativní digitální platformou a Chiara je kreativní ředitelkou své stejnojmenné značky Chiara Ferragni. Má téměř 10 milionů followerů na Instagramu a je jednou z nejvlivnějších osobností mezinárodní scény sociálních sítí.

„Jsem ráda, že jsem dostala příležitost spolupracovat na tomto představení, které pravidelně navštěvuji již od jeho prvního ročníku. Moje spolupráce se značkou Intimissimi začala spontánně a pro mě je to vůbec první příležitost vyzkoušet si práci kostýmní návrhářky.“