20. června 2017
Letní kolekce ARTDECO vás přenese na nebeské ostrůvky a s jejími lehkými třpytivými produkty vytvoříte nádherný letní look.

ARTDECO Sunny glow – Glow Bronzer – bronzující pudr kombinuje dvě jemně třpytivé barvy, které vytvoří na va vaší pleti, pro letní období tolik žádáný, přizozený bronzing. Vysoce pigmentovaná rozjasňující textura se lehce a jemně nanáší. Pudr je lisovaný do nádherného ornamentu slunce, je umístěn v luxusním pouzdře s vyměnitelnou náplní.

ARTDECO Ombre³ lipstick dodá vašim rtům wow efekt. V jednom okamžiku dosáhnete perfektního ombré looku a to díky trojkombinaci dokonalých barev. Krémová textura s jemnou vůní vanilky vám zajistí rovnoměrné nanesení barvy.

Vita Liberata Samoopalovací pěna pro 2-3týdenní opálení. Díky speciální kombinaci přírodních výtažků a unikátní pHen02 technologii vydrží toto opálení až 4 krát déle než bronz po běžných samoopalovacích přípravcích.

Speciální aplikační rukavice je tak jemná, že je možné s ní nanášet přípravky Vita Liberata jak na tělo, tak i na obličej. Je určena pro vícero použití a lze ji jednoduše vyprat. Aplikační rukavice je určena pro všechny přípravky Vita Liberata k dosažení dokonalého samoopálení.

Odličovací rukavice GLOV je produkt, který nám všem ženám velice usnadní práci při odličování.

ARTDECO Skin Yoga Hydratační kapsle s Kyselinou Hyaluronovou Hyaluron hydra caps 21 ks. Čistá forma kyseliny hyaluronové zaručuje okamžitou intenzivní hydrataci, jejímž výsledkem je viditelné zmenšení vrásek a zářivý fresh vzhled.

Další skvělé tipy najdete na beynb.webnode.cz nebo Facebooku