14. června 2017
Pastelová růžová rozhodně patří mezi barvy, které by ve vašem jarním šatníku neměly chybět.

Jemná, něžná, evokující křehkost a harmonii, taková je pastelová růžová. Už dávno neplatí, že je tento odstín určený jen pro mladé dívky a že mezi oděvy dospělé ženy nemá co pohledávat. Právě naopak, #millenialpink patří mezi trendy odstíny, které musíte mít!

A pokud se bojíte, aby outfit s kousky v těchto tónech nebyl opravdu příliš dívčí, přidejte například denim, ten s růžovou ladí perfektně a rovněž ji lehce „zdrsní“.

Inspirujte se lookem přední české fashion blogerky Veroniky D. Ta sáhla po dvou kouscích ve velmi decentní variantě růžové – halence a balerínkách – a zkombinovala je se středně tmavým denimem. Výsledek vypadá naprosto perfektně!

Nezapomeňte ale, že je nutné se o oděvy pečlivě starat, jen tak si udrží svoji původní hebkost a tvar. Ke každému praní je vhodné přidat aviváž, tak všechny oděvy zůstanou příjemné na dotek. Dalším benefitem používání aviváže je vůně! Vyzkoušejte například ty z nové řady Silan Suprême. Co třeba aviváž s názvem Romance, která se k vašemu pastelově růžovému looku bude hodit právě nejen svou barvou balení, ale i jemnou vůní s tóny růže a santalového dřeva.

Soutěž pro vás!

Vyhrajte aviváže Silan Suprême nebo zájezd do Paříže! Více na supreme.jenprozeny.cz