14. června 2017
Podle průzkumu značky Dove si 75% žen holí podpaží průměrně 2 x týdně. Žiletka ale odstraní kromě chloupků také část svrchní kůže!

Dove proto inovoval všechny antiperspiranty, aby ženám dodaly nejen pocit jistoty, ale byly i maximálně šetrné k jejich pokožce. Obsahují navíc 1/4 hydratačního krému Dove

Nové antiperspiranty Dove vám představí ženy z internetové parfumerie Notino! Oslovili jsme je, protože všechny kosmetikou doslova žijí. Nakupují ji, prodávají, vybírají, prezentují a samozřejmě i testují.

Kateřina Pojerová

HR oddělení společnosti Notino

Obzory jí rozšiřuje: Cvičení tabata nebo kvalitní četba.

„Vzhledem ke své pozici jsem často v kontaktu s lidmi, proto se potřebuju cítit dobře. Moje požadavky na antiperspirant? Čistá vůně a kvalitní ochrana.“

Její tip:

Přípravek s jemnou mýdlovou vůní zaručuje celodenní svěžest, a přitom nepřekryje vůni vašeho parfému. Neobsahuje alkohol. Nové 75 ml spreje mají menší balení, přičemž obsahují stejné množství látky jako jejich větší varianty. Jsou ale ekologičtější.

Aneta Aleszczyk

Marketingové oddělení a country specialista pro Polsko

Její životní heslo: Nikdy se nevzdávej!

„Základ pro pravidelnou péči? V každém případě hydratace!“

Její tip:

Antiperspiranty voní po hrušce a aloe vera, což doplňuje klasickou čistou vůni Dove. Jde o přípravky z nové řady Go Fresh, jejíž produkty nabídnou pokožce kromě 48 hodinové ochraně proti pocení také 1/4 hydratačního pečujícího krému.