14. června 2017
Držte se hesla „s ležérností nejdál dojedeš“, svůj look dolaďte ikonickým parfémem a především…

…nikdy nezapomeňte, že nejdůležitější je být sama sebou! A to se týká denních i večerních outfitů. Právě díky tomu, že si jsou Pařížanky vždy a za všech okolností vědomy, co jim sedí a vyhovuje, a neřídí se pomíjivými trendy, celý svět u nich hledá inspiraci, co se odívání týká.

A jakou další „stylovou“ radu by vám dala každá pařížská slečna? Nikdy nezapomeňte na parfém! I v případě, že si na líčení moc nepotrpíte, nebo stejně jako mnoho Francouzek upřednostňujete velmi decentní make-up, unikátní vůně by měla být součástí vašeho looku, vaší osobnosti.

Náš tip!

Vyzkoušejte novinku věhlasné francouzské značky Yves Saint Laurent – parfém Mon Paris. Tato smyslná a tajemně svůdná vůně podpoří vaše sebevědomí a touhu být sama sebou.

Kouzlo Paříže a francouzského stylu se vydala hledat blogerka Nicole (Stylish White Rabbit).

A jaký look by zvolila, kdyby se chystala do decentního baru na sklenku růžového vína? Přinášíme vám malou ochutnávku jejího osobitého looku… Více fotografií najdete na blogu Stylish White Rabbit zde.

Navnadili jsme vás a máte chuť vydat se do víru pařížské noci? Je tu jedinečná možnost právě pro vás! Klikněte na monparis.jenprozeny.cz a vyhrajte zájezd do města lásky a mnoho dalších cen!