14. června 2017
Kožená sukně vypadá řízně a vy v ní můžete nakráčet i do práce. S čím ji ale zkombinovat, abyste nepůsobila vulgárně? 

Vrstvěte

Chystáte se na pracovní schůzku, ze které pak rovnou poběžíte na drink s přáteli? Pod šifonovou halenku s hlubokým dekoltem oblečte elegantní košilku ve stejné barvě. Budete vypadat profesionálně. Večer pak košilku odložte a rázem se proměníte v sexy divu.

Správná délka

Příliš krátká sukně by mohla působit lacině, proto raději zvolte variantu sahající těsně nad kolena. Chcete se pochlubit ženskými křivkami? Kousky s vysokým pasem krásně tvarují postavu!

Nasaďte brýle

Brýle s černými obroučkami jsou doplněk, který vás nejen ochrání před sluncem, ale také vám dodá na sofistikovanosti. Letos jsou v kurzu pilotky, kulaté obroučky nebo „kočičí“ rámečky.

Hra kontrastů

Protiklady se přitahují. Řízná kůže s romantickým vzdušným topem je proto sázkou na jistotu. Odstíny krémové a vínové v kombinaci s černou kůží budou úžasně ladit. 

Obujte se do toho

Černé boty na podpatku jsou základ. Prodlouží postavu a hodí se úplně ke všemu. Praktičnost je už ale horší. Mějte proto v záloze ještě balerínky, ve kterých nohám na chvíli ulevíte – třeba v kanceláři nebo v autě při řízení.