12. června 2017
Kosmetika ARTDECO představuje novou letní kolekci Paradise Island, která je inspirována bílými písečnými plážemi, tyrkysovým mořem, tropickými palmami a nádhernými barvami západu Slunce.

Novinkou číslo jedna je nová Ombre³ lipstick, která dodá vašim rtům wow efekt. V jednom okamžiku dosáhnete perfektního ombré looku, a to díky trojkombinaci dokonalých barev Krémová textura s jemnou vůní vanilky vám zajistí rovnoměrné nanesení barvy.

Nepostradatelnou součástí nové kolekce je nová dvojbarevná bronzující tvářenka Bronzing Blusher, která dodá vaší pleti nádherný svěží vzhled. Rozjasňující textura se lehce a jemně nanáší. Tvářenka vás zaujme nejen svým 3D povrchem, ale také vysokou barevnou pigmentací. 

Další novinkou je Cushion Blusher – tekutá tvářenka, která je ideálním pomocníkem při cestování má jemnou, krémovou texturu. Po použití tekuté tvářenky zažijete pocit sametové pokožky a také chladivý a osvěžující pocit. Inovativní balení v tubě s pěnovým aplikátorem vás jistě uchvátí.

High Performance Eyeshadow Stylo – oční stíny v tužce, jsou všestranným produktem, kterým během okamžiku vytvoříte kouřový look. Jsou vysoce pigmentované a můžete je použít jako oční stíny, oční linky nebo jako zvýrazňovač.

Všechny produkty Paradise Island koupíte na: www.artdecoshop.cz

Více o Paradise Island najdete zde: beynb.webnode.cz

Facebook
Instagram