6. června 2017
Vyhrajte víkend snů v městě na Seině! Poradíme vám, jak si ho užít, aby se stal nezapomenutelným!

V Paříži můžete žít celý život a nikdy vás neomrzí. Vždy znovu a znovu narazíte na novou kavárnu nebo na butik s originálními doplňky. A právě proto si toto město nejlépe vychutnáte při toulkách zapadlými uličkami i rozlehlými boulevardy… A při popíjení kávy u malého kulatého stolku na rušné Saint Germain des Prés.

„Pokud máte na Paříž jen málo času, nesnažte se obejít všechny památky a turistická místa. Ano, takový Louvre by měl vidět a zažít alespoň jednou za život každý, ale Paříž je hlavně o něčem úplně jiném. O umění užívat si života! I když prší a teploty připomínají spíše ty podzimní než jarní, na místních není vůbec nic znát. Kolem oběda se zahrádky před kavárnami zaplní, lidé si dávají k lahodné francouzské omeletě víno, vášnivě diskutují a smějí se, déšť nedéšť! A večer se vydají do útulných barů užívat si společenského života a smyslné večerní Paříže,“ popisuje tu pravou pařížskou atmosféru blogerka Alex (Tale of Miss A), která zde strávila jeden květnový víkend plný zážitků.

A co vám dopomůže k tomu, abyste kouzlo města nasála opravdu se vším všudy? Staňte se pravou Pařížankou, oblékněte jednoduché ležérní kousky, líčení zvolte jen velmi decentní a nezapomeňte na parfém. Ať už je ranní beauty rituál pařížských slečen sebeminimalističtější, parfém nikdy nevynechají! Vyzkoušejte novinku ikonické francouzské značky Yves Saint Laurent s příznačným názvem Mon Paris. Tato vůně se stala součástí pařížského looku i blogerky Alex:

„Pařížanky jsou pro svůj vytříbený a jednoduchý styl známé a já jsem cítila, že chci zapadnout. Pruhované triko, dlouhý béžový kabát a hlavně jiskřivá vůně Mon Paris!“

Více o Alexině cestě do Paříže čtěte zde!

Navštivte Paříž i vy!

Zájezd a parfém Mon Paris můžete vyhrát na monparis.jenprozeny.cz!