6. června 2017
Co nového nabízí estetická medicína našim dekoltům a ňadrům?

KDYSI VELKÁ A PEVNÁ. A TEĎ?

Díváte se do zrcadla a propadáte beznaději. Je tohle fér?  Co s nimi, když nechcete implantáty, ani jinou velikost, ale jen to, co odvál čas?

Ještě donedávna by byl takový požadavek poměrně snadno vyřízen klasickou operační modelací prsů, při níž objem ňader zůstává, jen se poupraví operačně tvar. Odstraní se přebytečná kůže a prsy se přitáhnou a zpevní. Jenže čas zase hraje proti nim. Ňadra mají po roce dvou tendenci kvůli opět povolující kůži znovu klesnout. A možná proto se objevuje zbrusu nová technika – do prsou se vpraví vstřebatelný GalaFlex, který vytvoří něco jako vnitřní podprsenku.

TIP: Jak pečovat o svá ňadra

„Prsa jsou po zákroku pevnější,“ potvrzuje Američanka Lisa, která byla jednou z prvních klientek tohoto zákroku. „GalaFlex zcela mění pravidla hry,“ tvrdí Ashley Gordon, plastický chirurg na klinice Austin v Texasu. „Vstřebá se za dvanáct až osmnáct měsíců, ale za tu dobu vytvoří váš vlastní kolagen a elastin v prsech třikrát až čtyřikrát pevnější síť, než jaká byla původní tkáň. Velikost se nezmění, ale prsa se pozvednou a zpevní. Navíc je tento materiál zcela přirozený a na dotyk nic nepoznáte.“