29. května 2017
Biosophy je moderní beauty concept store nabízející luxusní organickou kosmetiku.

Širokou škálu kosmetických produktů světových značek, které lze zakoupit ve stylovém kamenném obchodě v pražském Karlině či na e-shopu www.biosophy.cz, nově doplňuje světoznámá pleťová a dekorativní kosmetika Juice Beauty. Základ exkluzivních produktů z Kalifornie tvoří přírodní šťávy bohaté na rostlinné výtažky. Úspěch značky dokladuje také propojení a spolupráce s hollywoodskou herečkou Gwyneth Paltrow, která se stala tváří a kreativní ředitelkou pro dekorativní řadu. Kosmetiku Juice Beauty pokřtila během oficiálního uvedení v obchodě Biosophy herečka a vyznavačka zdravého životního stylu Kateřina Kaira Hrachovcová.

Krása je úzce propojena se zdravím a čistotou, proto je sortiment Biosophy zaměřen výhradně na kosmetické produkty, jejichž jednotlivé komponenty jsou získávány z přírodních a čistých zdrojů a nejsou testovány na zvířatech. Výrazně je zastoupena také kosmetika veganská a bezlepková. Mezi nabízené značky patří John Masters Cosmetics, Ilia Beauty, 100% Pure, Eco by Sonya, Nobilis Tilia a exkluzivně Juice Beauty. Biosophy nabízí jak její jednotlivé řady pleťové, tak širokou škálu dekorativní kosmetiky.

Značka Juice Beauty byla založena v roce 2005 podnikatelkou v oblasti wellness Karen Behnke s vizí vytvořit organickou a přírodní kosmetiku, která zároveň svým uživatelkám přinese luxusní zážitek. Přes pět let výzkumů ve spolupráci s týmem vědců, lékařů a mikrobiologů dalo vzniknout revolučním přípravkům. Ty vycházejí z přesvědčení zakladatelky značky, že produkty postavené na přírodním základu z organických rostlinných výtažků, bohatých na antioxidanty a vitaminy, mají na pleť z dlouhodobého hlediska lepší účinek než produkty konvenční kosmetiky.

“Při hledání moderních řešení pro pleť v Juice Beauty věříme ve využívání nejlepších certifikovaných organických ingrediencí, ze kterých získáváme klinicky ověřenou pleťovou kosmetiku a make-up s rostlinnými pigmenty. Ty mají nejen úžasné účinky na pleť,  ale zároveň mají pozitivní vliv na lidské zdraví a životní prostředí,“ říká Karen Behnke. Její teze potvrzují četné klinické studie a dnes je Juice Beauty oceňovanou kosmetikou, která splňuje přísné americké normy pro organické produkty a ctí ekologické hodnoty a udržitelnost získáváním ingrediencí od lokálních certifikovaných farmářů na Západním pobřeží USA.

Pleťová kosmetika Juice Beauty je rozdělena na tři základní řady. První z nich je STEM CELLULARTM péče proti vráskám s vitaminem C, ovocnými kmenovými buňkami a s výtažkem ze semen révy vinné, které jsou bohaté na přírodní antioxidant resveratrol. Řada GREEN APPLE má rozjasňující a vypínající účinky a viditelně sjednocuje tón pleti. Redukuje tmavé skvrny a zabarvení pleti díky exfoliační schopnosti kyseliny jablečné, získané z organických zelených jablek, doplněné o peptidy, kyselinu lipoovou, koenzym Q10 a DMAE. Řada BLEMISHING CLEARING je určena pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť se sklony k akné. Svým složením z ovocných kyselin, kyseliny salicilové, výtažku z kůry vrby, koenzymu Q10 a vitaminu C pleť čistí a zároveň hydratuje.

Kolekce dekorativní kosmetiky, vyvinutá z certifikovaných organických ingrediencí pod vedením kreativní ředitelky Gwyneth Paltrow, obsahuje přes 75 produktů bohatých na přírodní rostlinné pigmenty a antioxidanty.