25. května 2017
Chlad, teplo, sluneční paprsky, nesprávná životospráva, nedostatek hydratace, nebo naopak příliš častý kontakt pokožky s vodou. To vše může způsobit, že se vaše kůže občas zanítí, svědí a rudne. 

Nebo vás trápí příznaky velmi suché pokožky neustále? V každém případě je čas poohlédnout se po intenzivní péči, která na kůži doslova roztaje, a přitom ji nádherně vyživí! Přesně takový je krém Nivea Care.

Pokud vynecháte intenzivní péči, výsledkem bude hrubá a popraskaná kůže s nepříjemnými pocity napětí. Jenže od pravidelného používání krémů vás odrazuje pocit mastnoty, který doprovází většinu přípravků? Pak vás velmi mile překvapí novinka od tradiční značky Nivea! Krém Nivea Care dokáže pokožku na celých 24 hodin intenzivně vyživit, a přitom na ní hned po nanesení doslova roztaje – bez pocitu mastného filmu. Další plus krému Nivea Care? Jemná ženská vůně. Krém je navíc vhodný pro všechny typy pleti, a to pro péči o tvář, ruce i tělo. Vyrábí se v kapesním, klasickém nebo rodinném balení. A právě tuto novinku mohlo na vlastní kůži vyzkoušet už 50 žen, které se přihlásily na naši výzvu na jenprozeny.cz. Co jim to přineslo?

Jaké jsou ohlasy žen, které novinku Nivea Care vyzkoušely?

Co slibuje, to plní!

100 % testujících uvedlo, že krém Nivea Care splnil jejich očekávání.

Nádherně voní

100 % ohodnotilo vůni krému Nivea Care jako velmi příjemnou.

Už žádné suché šupiny!

100 % žen prohlásilo, že po aplikaci krému je jejich pokožka hydratovaná a vyživená.

Bez pocitu mastné kůže

96 % souhlasí s tvrzením, že tento krém po sobě nezanechá mastný film.

LENKA PETRIKOVIČOVÁ, 25 let
Krém NIVEA CARE mě zaujal svou texturou. Má dokonalou vůni, kterou se vyznačuje právě Nivea, zbožňuji ji a opět čestně prohlašuji, že jsem jí propadla. Pokožku mám jakoby potaženou jemným, voňavým závojem a jsem opravdu vděčná, že jsem si ho mohla otestovat. Mé kůži poskytl úlevu od neustálé suchosti a svědivosti.

VERONIKA SKALSKÁ, 26 let
„Nádherná vůně krémů Nivea, kterou znám již léta a která se nemění, to se mi moc líbí! Má krásné balení, 50ml ideální do kabelky, 200ml zase na doma. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Vyhovuje i manželovi – a to má atopický ekzém.“

LUCIE VÁCLAVÍKOVÁ, 23 let
„Jsem naprosto nadšená tím, jak skvěle sedne mé suché pokožce. Ta po velmi tuhé zimě potřebuje nutně hydrataci a díky Nivea Care se opět vrací do ideální podoby.“