25. května 2017
Okouzlily vás omamné tóny francouzských vůní v avivážích Silan Suprême a nyní byste se o Francii chtěla dozvědět více?

Soutěžte s námi na supreme.jenprozeny.cz a můžete vyhrát zájezd do Paříže a získat tak možnost seznámit se blíže s kolébkou moderních parfémů, jak je známe dnes.

Paříž nabízí hned několik takových lákadel. My jsme pro vás vybrali nejnovější muzeum parfémů, které otevřelo své brány v prosinci loňského roku. Muzeum se nachází v centru Paříže v bývalém panském domě v ulici Rue du Faubourg Saint-Honoré v budově, která kdysi hostila i slavný návrhářský dům Christian Lacroix. Zajímavým a netradičním způsobem seznamuje s jednou z nejznámějších francouzských dovedností.

Jedinečnou prohlídku budete doslova nasávat všemi smysly, objevíte parfém ve všech formách – od prvopočátku přes různé vlivy až po tajemství slavných návrhářů a jejich sbírku vůní. Muzeum přibližuje také význam našeho čichového smyslu v běžném životě. Prohlídka zahrnuje i moderní interaktivní prvky, jako je videomaping, využití tabletů apod. Zde se mnoha různými způsoby ponoříte do světa vůní včetně čichových pokusů a zahrady vůní, kde jsou pěstovány květiny, které se posléze použijí k výrobě parfémových esencí. 

Guerlain, Dior, Chanel… inspirovaly tvůrce a návrháře po celá desetiletí. Nyní se francouzské vůně staly poprvé inspirací i pro aviváže Silan Suprême. Soutěžte na supreme.jenprozeny.cz a získejte voňavou inspiraci i vy!