24. května 2017
Minimalistický černý outfit patří mezi univerzální a zároveň velmi stylové kombinace. Stačí ho oživit doplňkem – a dosáhnete perfektního looku!

Aby ale oděv složený pouze z černých kousků oblečení nepůsobil nudně a vyzněl trendy a šmrncovně, je třeba dodat jednu nebo dvě výraznější maličkosti, které ho opepří a posunou na vyšší úroveň. A nemusí se vždy jednat pouze o kabelky nebo šperky. Na výběr je z tolika možností!

Jelikož léto už klepe na dveře, na pořad dne přichází doplněk, který má jak praktickou, tak estetickou hodnotu, a tím jsou sluneční brýle. Pokud patříte mezi šťastné jedince a nemusíte řešit dioptrie, máte vyhráno a můžete si vybrat sluneční brýle jen a jen dle svého vkusu.

Spadáte do druhé kategorie a s příchodem letních dnů začínáte řešit problém sluneční versus dioptrické brýle? Nezoufejte, máme pro vás řešení – a tím jsou stylová samozabarvující skla Transitions od Essilor! V místnosti jsou tato skla úplně čirá, ale jakmile jsou vystavena přímému slunečnímu záření, ztmavnou a zbarví se do některého z trendy odstínů. A z širokého portfolia úžasných barev si vybere opravdu každý!

Podívejte se na nabídku na webu www.mojetransitions.cz, vyberte si odstín, který bude odpovídat vašemu vkusu, k němu poté dodejte ladící rámy a máte vyhráno – sluneční brýle vašich snů jsou na světě!

Náš tip na „all black look“:

Modelka Nikol Švantnerová je mistryní v kombinování ležérních outfitů a tento model oživený brýlemi se skly Transitons si získal náš obdiv! Inspirujte se na Instagramu @nikolsvantnerova_offical.