23. května 2017
Jelikož jsou všední dny oproti těm víkendovým v přesile, je nutné si je co nejvíce usnadnit a užít!

Dali jsme dohromady pět maličkostí – z toho 3 velmi sympatické! –, které vám dny z 80 % strávené u počítačů alespoň trochu ulehčí.

To-do listy

Organizovanost, stanovení priorit, time management a následné snížení stresu, jelikož budete vědět, co přesně vás čeká a nemine a co je třeba každý den udělat, to je jen pár výhod každodenních poctivých seznamů úkolů.

Aplikace

Rozmanité chytré aplikace, které jsou vždy a za všech okolností „při ruce“, a to doslova, protože své smartphony jen zřídkakdy odkládáme, patří mezi nezbytnosti efektivního pracovního režimu. 

Přestávky

Přesouváme se k příjemnějším částem seznamu… Bez pravidelných přestávek naše soustředění klesá, myslete na to a "naordinujte" si pravidelné kávové seance s kolegyněmi. 😉

Procházky

A nejlepší forma relaxu je procházka! Stačí pár chvil venku a únava zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Náš tip: Když už jsme u usnadňování pracovního života – slyšela jste o skvělé vychytávce, dioptrických samozabarvujících sklech Transitions od Essilor? Vybírat můžete z mnoha krásných odstínů, a v nabídce jsou dokonce i skla se zrcadlovým efektem! Hravě se přizpůsobí všem světelným podmínkám. Nebudete muset měnit své dioptrické brýle za sluneční pokaždé, když budete chtít uniknout z kanceláře na čerstvý vzduch!

Praktičnost i estetický aspekt těchto skel testovala Alex z blogu Tale of Miss A, tzn. brýle byly podrobeny opravdu poctivému pracovnímu nasazení i přísným módním kritériím! Článek o této novince se spoustou krásných fotek najdete na Alexině blogu zde

Odměny

Najděte si požitky, které vám zpestří šedou realitu. Nějakou maličkostí se odměňte každý den a život bude hned o něco veselejší!

Více informací o samozabarvujících sklech Transitions najdete na www.mojetransitions.cz.