23. května 2017
Letní vedra už se blíží a vy byste při nich měly myslet na své vlasy. Pro úplnou ochranu před slunečními paprsky jsou sázkou na jistotu produkty Gliss Kur Summer Repair, které regenerují vlasy poškozené sluncem a slanou vodou.

Zatímco vy si léto užíváte, vaše vlasy doslova trpí. Poškozuje je nejen škodlivé UV záření ze silného, letního slunce, ale i další vlivy, jako je slaná či chlorovaná voda, vítr nebo plážový písek. Prameny se pak snadno vysušují a lámou, konečky se třepí a ve výsledku celkový dojem připomíná slámu bez lesku a života. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, není nic jednoduššího, než si pořídit speciální „sluneční“ vlasovou kosmetiku Gliss Kur Summer Repair. Průlomová receptura této limitované řady obsahuje UVA a UVB filtry a výtažky z monoi, což je směs čistého kokosového oleje a výtažků z květů tiaré.

Monoi znamená ve starobylém tradičním jazyce Francouzské Polynésie, "vonný olej". Získává se macerací čerstvých květů tiaré, z nichž si tahitské ženy pletou tradiční věnce, kterými si pak zdobí vlasy i tělo. Monoi je již po staletí považován za jeden z nejlepších prostředků péče o tělo a vlasy.

Řada Gliss Kur Summer Repair nabízí dva produkty – regenerační šampon a balzám. Společně poskytují intenzivní ochranu pro vaše vlasy před UV zářením, slunečními paprsky i slanou a chlorovanou vodou.