22. května 2017
Problémy spojené se vznikem strií řeší až devadesát procent žen. Nemalé procento postižených jsou také muži, děti v pubertě či lidé s nadváhou. Nejvíce tato kosmetická vada ovšem potrápí nastávající maminky.

Co jsou strie?

Jedná se o drobné pajizévky, které vznikají popraskáním elastických vláken pod povrchem kůže. Nejvíce zasažená místa jsou v oblasti břicha, boků, stehen a také prsou. Jedinou účinnou prevencí je důkladné a pravidelné promazávání pokožky. Ovšem po čem sáhnout, když kosmetických pomocníků zaměřených na tuto problematiku přibývá jako hub po dešti?

Top značka pro maminky

Sázka na ověřenou značku se vyplácí…

V průběhu posledního desetiletí se jedničkou na trhu staly produkty značky Elasti-Q®, které si ověřilo tisíce spokojených maminek. Produkty jsou speciálně přizpůsobené pro zvýšené nároky těhotných žen.

Co vybrat, když se strie ještě neprojevily

Po porodu zpět do formy!

Vsaďte na jistotu, která se skvěle osvědčila mnoha ženám – Elasti-Q® Original, který obsahuje unikátní kombinaci účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, D-panthenol, elastin, vitamin E, a nyní je navíc obohacen o účinné látky pupečník a kozinec. Navíc při aplikaci v období po porodu usnadňuje rychlejší návrat k pevnému a plochému bříšku.

Po čem sáhnout, když už pajizévky zaútočily

když se už strie objevily, Elasti-Q® nabízí řešení

V případě, že vedete válku se striemi, které se již objevily, vyzkoušejte tělový krém Elasti-Q® Exclusive. Krém je určen hlavně pro těhotné a kojící ženy, ale doporučuje se používat i po porodu, kdy napomáhá minimalizovat strie již vzniklé. Jeho složení je obohaceno o účinné látky pupečník a kozinec. Obsahuje o 300 % více elastinu, o 60 % více kyseliny hyaluronové a o 25 % více kozince než Elasti-Q® Original, a proto kůži nejen chrání, ale napomáhá také k její hydrataci a pružnosti. Pupečník regeneruje, zklidňuje a vyhlazuje kůži, kozinec zase zvyšuje pevnost pokožky.

Při jeho zakoupení nyní navíc jako dárek obdržíte také doplněk stravy Elasti-Q® ProMimi DHA s vyváženým komplexem vitamínu potřebných právě v době těhotenství.

Olej je to pravé pro vaši namáhanou pokožku

Spojte příjemné s užitečným…

Příjemnou úlevu vaší pokožce zaručí Elasti-Q® Exclusive tělový olej. V jeho složení naleznete kombinaci několika unikátních přírodních složek, mezi nimi 5 účinných olejů (olej ze semene granátového jablka, pupalky dvouleté, světlice barvířské, vinné révy a olivový olej). Elasti-Q® Exclusive tělový olej napomáhá nejen chránit kůži před striemi, ale také pokožku hydratuje, vyživuje a eliminuje její nepříjemné svědění. Zároveň přípravek neobsahuje parafin, barviva ani konzervační látky.

Užijte si překrásné období bez nepříjemných vad na kráse!