22. května 2017
Spousta lidí touží po krásně opálené pokožce a spousta z nich si bohužel stále neuvědomuje, jak škodlivé je opalování na sluníčku.

Pihy, pigmentové skvrny a vrásky patří k těm méně závažným následkům. Opakované slunění na slunci nebo v soláriích může vést k rakovině kůže – jedné z nejagresivnějších forem rakoviny. S rostoucí osvětou roste i popularita samoopalovacích přípravků, které zajistí krásně opálenou pleť bez zdravotních rizik.

Vita Liberata je britská luxusní inovativní značka přírodní samoopalovací kosmetiky, která vznikla v roce 2003. Samoopalovací produkty a nástřiky zajistí bezchybné opálení a výjimečnou péči, hydrataci a omlazení.  Produkty Vita Liberata jsou k dispozici pro aplikaci jak doma, tak i v luxusních salonech. Ošetření Vita Liberata úspěšně nabízejí špičková prestižní světová  wellness a spa: Four Seasons, George V Paris, St Regis, Viceroy, Ritz-Carlton nebo Burj Al Arab. Vita Liberata se úspěšně prodává v desítkách zemích světa. 

Výhody samoopalovacích produktů:

  • VŮBEC NEZAPÁCHAJÍ
  • RYCHLE ZASYCHAJÍ
  • MAXIMÁLNĚ HYDRATUJÍ
  • PŘIROZENĚ BLEDNOU
  • JEDNODUŠE SE APLIKUJÍ
  • DLOUHO VYDRŽÍ
  • MAJÍ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Krémy, pěny, masky, pudry, oleje, nástřiky

Vita Liberata má širokou škálu produktů a vybere si opravdu každý.

pHenomenal 2-3 Week Self Tan Mousse – tónovaná samoopalovací pěna pro 2-3 týdenní opálení

Samoopalovací pěna v odstínu medium se jednoduše aplikuje a maximálně hydratuje pokožku. Díky technologii pHeno2 opálení vydrží 2-3 týdny. Aby opálení vydrželo tři týdny je nutné dodržet následující postup. Produkt stačí nanést 3x během 24 hodin vždy na osprchovanou pokožku. ​Naneste produkt na peelingem ošetřenou pokožku. Po 8 hodinách se osprchnujte pouze vodou a opět aplikujte na celé tělo. Tento proces opakujte celkem třikrát a to během 24 hodin pro docílení dlouhodobého opálení. Nanášejte aplikační rukavicí.

Koupíte zde!

Body Blur – tělový rozjasňovač s kovovým efektem
Tělový a obličejový rozjasňující krém s kovovým efektem. Použít ho můžete na obličej a tělo, samostatně či přimíchat do make-upu. Body Blur je vhodný pro zvýraznění opálení nebo pro jednorázové opálení na večírek či ples. Aplikaci doporučujeme provádět pomocí aplikační rukavice.

Koupíte zde!

Self Tanning Anti-age Serum – samoopalovací anti-age sérum
Při používáni Self Tanning Anti Age Sera bude pokožka vyhlazena již první den. Sérum je vhodné k dennímu i nočnímu používání. K vybudování opálení je třeba používat sérum pravidelně každý den, k udržení opálení pouze párkrát do týdne. Dvě až tři kapky séra rozetřete na obličeji, poté můžete nanést krém či make-up. Sérum můžete také přimíchat  do krému či make-upu a docílit tak slabšího opálení.   

Koupíte zde!

Self Tanning Night Moisture Mask – samoopalovací noční maska
Neuléhejte ke spánku sama, ale se samoopalovací noční maskou Self Tanning Night Moisture Mask. Jen ona vám zaručí, že po ranním probuzení bude vaše tvář hebká, pružná a bohatě hydratovaná. Unikátní složení zajistí, že vrásky zmizí v propadlišti dějin a zůstane jen přirozeně  jemné opálení. A to je to, o čem všechny sníme. Masku naneste ve slabé vrstvě na obličej a nechte působit celou noc. Již první den bude pokožka rozzářená a lehce opálená, efekt opálení se dostaví 3-4 den používání a vy si požadovaný odstín můžete následně regulovat pravidelným používáním. Lze aplikovat bez rukavice. Obličejové produkty můžete nanášet  rukou a ruce potom opláchnout.

Koupíte zde!

10 Minute Tan 150 ml – Hydratační samoopalovací krém před sprchováním. Naneste na pokožku. Krém nechte na těle působit 10 minut. Poté se osprchujte. Během osmi hodin se objeví nádherné přirozené opálení. Pro efekt silnějšího opálení můžete krém nechat působit 20 minut. Před aplikací doporučujeme použít peeling. Lze aplikovat bez rukavice.

Koupíte zde!