18. května 2017
Druhý díl našeho „vlasového seriálu“ je tu! Podívejte se spolu s námi na nejžhavější trendy přímo z přehlídkových mol!

Účesy z rukou kadeřníků L’Oréal Professionnel jsou inspirovány stylingovými novinkami přímo od světových návrhářů a z looků prezentovaných na nejexkluzivnějších módních přehlídkách.

Ležérní cop pletený nad čelem

Copy se stále vracejí a stávají se výrazným doplňkem, který završí váš jarní a letní look. Lehce nedbalý cop zapletený dokola kolem hlavy dodá vašemu stylu netradiční nádech. Stačí ho mírně rozvolnit a dodat mu texturu s pomocí spreje pro messy vzhled.

Použité produkty: Laque Infinium, L’Oréal Professionnel, Morning After Dust by Tecni.ART, L’Oréal Professionnel

Hladký účes s přirozeným pohybem v délkách

Francouzská elegance a jemný měděný odstín vytvořený ve spolupráci s návrhářkou Vanessou Bruno – to nabízí tento trendy účes. Vlasy jsou u kořínků jemně uhlazené, v délkách a koncích lehce navlněné.

Použité produkty: Wet domination, Shower Shine by Tecni.ART, Siren Waves, Hollywood Waves by Tecni.ART, L’Oréal Professionnel

Odvážný cop ve stylu číra

Tento rafinovaný culík vypadá složitě, ale ve skutečnosti je velmi snadné jej vytvořit. Skládá se ze 7 culíků na vršku hlavy, které jsou vzájemně zapleteny a sepnuty v týle.

Použité produkty: Wild Stylers Crepage de Chignon by Tecni.ART, Fix Design by Tecni.ART, L’Oréal Professionnel

Navštivte některý ze salonů L’Oréal Professionnel – jejich seznam najdete zde  – a okuste výjimečnou péči z rukou nejlepších kadeřníků!