17. května 2017
Jarní móda je o vrstvení! Bez několika na sobě naskládaných kousků bychom ráno mrzli, nebo se v odpoledních hodinách upekli…

Zkombinovat oblečení, které se k sobě perfektně hodí, není jednoduché. Je třeba, aby výsledný look působil sladěným, nepřekombinovaným dojmem, ale zároveň by měl vyznívat nenásilně a nepůsobit tak, že se jeho nositel snaží příliš a „křečovitě“.

Mistrem v kombinování je stylista českých celebrit Filip Vaněk. Ten má tento um v malíčku a jeho outfity jsou vždy a za všech okolností nápadité a skvěle fungují jako celek i jako jednotlivé vrstvy jedna bez druhé.

Inspirujte se na Instagramu @filipvanek!

Tip: Přidejte jeden dva výrazné doplňky, a celý look posunete na novou úroveň. Filip v tomto případě look v tlumených barvách oživil ponožkami v jasných barvách a výraznými brýlemi se samozabarvujícími skly Transitions od Essilor.

Tato vychytávka vám především v nestálém jarním počasí usnadní život. Dioptrická skla Transitions jsou v místnosti čirá, ale hned jak jsou vystavena přímému slunečnímu záření, ztmavnou a zbarví se do moderních odstínů. Více o tomto jedinečném produktu čtěte na www.mojetransitions.cz.