12. května 2017
Jezdíte často autem, musíte nosit dioptrické sluneční brýle, ale nechce se vám ani v letních měsících rezignovat na styl? Máme pro vás řešení!

Každý, kdo se potýká s větším počtem dioptrií a řídí auto, se s touto komplikací setkal – jakmile vysvitne sluníčko, musí své stylové brýle vyměnit za ty dioptrické sluneční, často ne vyloženě dle svých představ a vkusu. Ale s tím je nyní konec! Spásou vašeho stylu je značka Essilor a její samozabarvující skla Transitions XTRActive.

Tento převratný produkt je nově k dostání v mnoha barevných variantách, a dokonce i v metalických odstínech! K barvě skel pak už jen stačí vybrat vhodné ladící obruby a voilà – dokonalé brýle, které nemusíte z očí sundat ani při řízení proti přímému slunci, jsou na světě!

Otestovala je i bývalá miss a modelka Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official) a nemůže si je vynachválit. Autem se přepravuje pravidelně a tato vychytávka jí usnadnila život a hlavně – její vždy velmi trendy outfity jsou díky brýlím se skly Transitions ještě o stupeň stylovější!

Více o samozabarvujících sklech Transitions se dozvíte na www.mojetransitions.cz