11. května 2017
V posledním květnovém týdnu se v Praze na Vinohradech v divadle ROYAL otevře víkendový butik pod názvem LIFE IS FASHION.

Samotný název napovídá, že se bude jednat o akci, které bude vládnout móda. Divadlo zaplní zhruba 20 českých módních návrhářů a šperkařů, kteří představí své nejnovější kousky. Návštěvníci se tedy mohou těšit na osobní setkání s vybranými návrháři a na možnost pořídit si něco z jejich tvorby nebo si objednat třeba letní šaty na míru.

Tváří letošního ročníku se stala Karolína Krézlová se značkou plavek a spodního prádla No Cage. Karolínu a další návrháře můžete navštívit 27. – 28. 5. v divadle Royal na Vinohradské ulici v Praze.

„Cílem akce je propojit české návrháře a šperkaře s veřejností a podpořit tak kvalitní, originální a nekonfekční módu, která nemusí být nutně nedostupná. Divadlo ROYAL jsme si vybraly proto, že chceme vytvořit prostředí, které bude mít atmosféru a návštěvníci zde budou moci při kávě nebo sklence vína načerpat inspiraci či si pořídit nový kousek do šatníku. V rámci víkendu budou také probíhat diskuze s návrháři“ doplňují organizátorky.

Sobota 27. a neděle 28. května 2017
Divadlo ROYAL, Vinohradská 48, Praha 2
Vstupné: 90 Kč, předprodej vstupenek zde!
Program: fashion talk s návrháři
Neděle od 19 h DJ Giacomo

www.lifeisfashion.cz
www.fb.com/lifeisfashioncz
www.instagram.com/lifeisfashioncz/