16. května 2017
Patříte mezi ty, kteří bez dioptrických skel narážejí do předmětů, a brýle jsou vaší neodmyslitelnou součástí? Pak jste se již jistě setkali s několika komplikacemi, které jejich nošení přináší.

Jedna z nejběžnějších nesnází, se kterou se všichni, kteří neholdují nošení čoček, potýkají, je nepohodlné střídání dioptrických a sluneční brýlí. A jak tento problém řešit?

Inspirovali jsme se tipem blogerky Nicole (Stylish White Rabbit), a jejími samozabarvujícími skly Transitions od značky Essilor. Tato praktická vychytávka je v nabídce v několika barvách a nově můžete vybírat i z metalických odstínů! Zkombinujete je se stylovými rámy a budete mít trendy brýle 2 v 1, které nemusíte sundat ani v těch nejjasnějších letních dnech!

Tato v místnosti čirá a venku na přímém slunečním světle tmavá a sytě zbarvená skla Transitions vám usnadní život o mnoho procent… asi tak o 200 %. 😉

Podívejte se na všechny odstíny na www.mojetransitions.cz a článek blogerky Nicole o tom, jak se naučit milovat své brýle, čtěte zde.