10. května 2017
Kolekce korektorů, kamufláží, transparentního fixačního pudru a nových oválných štětců Cover & Correct od ARTDECO přináší na trh zbraně k absolutnímu zakrytí a neutralizaci kožních problémů. Výsledkem je bezchybná pleť.

Zbraň č. 1 – kamufláže

Liquid Camouflage – tekuté kamufláže se velice snadno aplikují a díky podílu ultrajemných pigmentů dokonale sjednocují pleť. Tekutá konzistence splývá s vaší tváří jako druhá kůže. Liquid Camouflage zcela zamaskují nedostatky pleti, a dokonce skryjí i tetování. Krémová formule se jemně vstřebává do pokožky. Arganový olej, lysin, panthenol a extrakt z tygří trávy pokožku vyživují a zajišťují jí elasticitu. Liquid Camouflage jsou bez parabenů a po zaschnutí se nerozmazávají.

ARTDECO nabízí Liquid Camouflage v těchto odstínech: č. 12 „light apricot“, č. 16 „rosy sand“ a č. 22 „beige dust“ jsou ideální pro chladné odstíny pleti.
Pro teplé odstíny pleti použijte č. 32 „sunny tan“, č. 38 „summer honey“  a  č. 46 „dune sand“.

Zbraň č. 2 – korektory v tyčince

Díky praktickému tvaru můžete s korektory v tyčince Color Correcting Stick’s přesně korigovat nedostatky pleti. Korektor stačí aplikovat jednorázově, není nutné vrstvit. Oleje v korektoru zaručí dlouhotrvající a voděodolné krytí.

Číslo 2 „green“ zelený vizuálně snižuje zarudnutí, č. 4 „levander“ – fialový vytváří svěží porcelánovou pleť. Tmavé skvrny a kruhy potlačí žlutý korektor č. 7 „yellow“. Pro olivovou pleť použijte meruňkový č. 8 „apricot“, který zakryje tmavé skvrny a kruhy.

Zbraň č. 3 – paleta korektorů pro perfektní pleť

Most Wanted Color Correcting Palette od ARTDECO se skládá ze všech barev potřebných pro vysoce kvalitní a profesionální krytí veškerých nedostatků pleti. Neutralizuje a zakrývá nedokonalosti a výsledkem je sjednocená, zářivá pleť. Díky krémové textuře se korektory z palety velice snadno nanášejí. Arganový olej vyživuje pokožku. Díky štětci, který je součástí paletky, lze korektory snadno a přesně aplikovat. Paletka obsahuje nezbytné zrcátko.

„Green“ zelený vizuálně snižuje zčervenání, „levander“ fialový vytváří svěží, porcelánovou pleť. Známky únavy, jako jsou například kruhy pod očima a tmavé skvrny, lze zakrýt pomocí žlutého korektoru „yellow“. Meruňkový „apricot“ poskytuje svěží vzhled a perfektně kryje pigmentové skvrny a tmavé kruhy pod očima.

Zbraň č. 4 – fixační pudr do kabelky

Jemný kompaktní fixační transparentní pudr Setting Powder Compact v elegantním pouzdře se zrcátkem vyvinuli experti ARTDECO z ikonického celosvětově oblíbeného sypkého fixačního pudru. Nový kompaktní fixační transparentní pudr Setting Powder Compact zanechá pokožku sametově jemnou, zmatněnou a zafixuje makeup na celý den a učiní ho voděodolným. Kompaktní fixační transparentní pudr je zasazen do elegantního pouzdra se zrcátkem a houbičkou, čímž se stává perfektním společníkem na cesty. K pudru lze po vypotřebování koupit náhradní náplň. Neobsahuje parabeny.

Zbraň č. 5 – luxusní oválné štětce prémiové kvality ve třech velikostech

Nový malý oválný prémiový štětec Small Oval Brush Premium Quality je dokonalým nástrojem pro aplikaci očních stínů, roztírání korektorů okolo očí a pro precizní aplikaci rozjasňovačů.

Tekuté a pudrové textury nejlépe nanesete a rozetřete novým středním oválným prémiovým štětcem Medium Oval Brush Premium Quality. Štětec je ideální pro použití na místech kontur obličeje – lícní kosti, nos, brada.

Velký oválný prémiový štětec Big Oval Brush Premium Quality byl vyvinut k rovnoměrnému nanášení produktů na největší plochy obličeje a jeho použití zaručuje dokonalé sjednocení pleti.

Všechny štětce jsou vyrobeny z velice jemných syntetických vláken a díky ergonomické rukojeti je práce s nimi opravdu snadná.

Všechny produkty najdete na www.artdecoshop.cz