5. května 2017
Přemýšlíte o „vlasové změně“ a hledáte inspiraci? Přinášíme vám nejžhavější novinky přímo z přehlídkových mol!

Kolekce účesů L’Oréal Professionnel vychází ze stylingových trendů světových návrhářů a z looků prezentovaných na fashion weecích.

Vybrali jsme pro vás ty, které nás zaujaly nejvíce, a představíme vám je ve třech samostatných článcích.

Vlasové trendy č. 1: Nadýchané retro kudrny

Této textury vlasů bylo dosaženo stupňovitým prostřiháním, cool nádech dodala dlouhá ofina. Tento účes je pro všechny kudrnaté slečny a ženy velmi snadno dosažitelný – je to takový trochu vylepšený rozcuch, kterého docílíte pomocí produktů Pli by Tecni.ART a Tecni.ART od L’Oréal Professionnel.

Culík, nebo cop?

I obyčejný culík se může stát zajímavým a módním doplňkem. Jednoduchý, vmžiku hotový účes stačí obohatit drobným výstředním detailem, který bezesporu upoutá pozornost. V tomto případě se jedná o horní zapletenou část účesu. Použijte Sleek & swing, Dual Stylers by Tecni.ART a Wet Domination, Shower Shine by Tecni.ART.

Vzdušné vlny

Vlasy jsou přirozeně rozpuštěné s jemnými, ležérními vlnami. Tento efekt lze snadno vytvořit pomocí produktu Savage Panache, Wild Stylers, který dodává vlasovému vláknu texturu. Na fixaci použijte Laque Infinium, L’Oréal Professionnel.

Máte zájem některý z těchto účesů vyzkoušet z rukou profesionálních kadeřníků? Zajděte do některého ze Salonů Expert. Jejich seznam najdete zde nebo na: partytime.jenprozeny.cz