4. května 2017
„Detox“ – termín, který na nás v poslední době vykukuje ze všech magazínů i blogů. Ale opravdu je nutný k tomu, abychom docílili pleti à la Gwyneth Paltrow?

Abychom tuto záhadu rozlouskli, vzali jsme si na pomoc beauty a fashion blogerku Nikolu z blogu Talk to my Moustache. A ortel je následující…

… ANO! Bez poctivého detoxu to nepůjde. Ale neděste se! Nemluvíme o úmorném hladovění a smoothie očistě. Máme na mysli pleťový detox, k němuž vám postačí pouze ta správná maska… respektive masky tři. A o jakých je řeč?

O novince L’Oréal Paris – jílových maskách Pure Clay. Tomuto mocnému triu se podaří vytáhnout z vaší pleti všechny nečistoty a zanechá ji úžasně hebkou a bez zánětů a pupínků!

Stále nejste přesvědčena? Přečtěte si recenzi blogerky Nikoly:

„Nejvíce mě zaujala černá detoxikační maska, jelikož pokroky v působení na pleti jsou na první pohled nejmarkantnější, a to díky její schopnosti hloubkově pročistit póry. Rozjasňující maska v sobě obsahuje drobný peeling, což mé pleti také velmi svědčí. Matující maska je opravdu silná a bude vyhovovat těm co se potýkají s nadměrným maštěním. Já sama ji používám pouze na místa, kde se kožní maz vyskytuje nejvíce, a na zbytek obličeje aplikuji další dvě. Díky tomuto ‚maskovému kombinování‘ docílím toho, že se každičké části mého obličeje dostane přesně takové péče, po které touží. Vřele doporučuji,“ shrnuje Nikola.

Kompletní recenzi čtěte na Talk to my Moustache zde

Chcete vyzkoušet tuto novinku, o níž mluví celý internet? Zapojte se na www.jenprozeny.cz/pureclaymask.