22. května 2017
Chcete se konečně naučit, jak se rychle a efektivně nalíčit na jakoukoli příležitost? Nechcete trávit přípravami u zrcadla hodiny, nebo si to zkrátka i časově nemůžete dovolit?

Nikdy jste se nelíčila, nebo se naopak líčíte stále stejně a toužíte po změně? Make-up Institute Prague pro vás pořádá osobní kurzy líčení, kde se vám intenzivně věnuje profesionální vizážista a naučí vás, jaký makeup je vhodný právě pro vás, jak se snadno nalíčit do práce a naopak jak vykouzlit výraznější večerní makeup.

Co vás v rámci osobního kurzu vše čeká?

Po příchodu vás čeká příjemný personál, který je vám po celý den k dispozici. V klidu si s vámi sednou a proberou vše potřebné – jak se líčíte, jaký máte celkově vztah k líčení, čemu dáváte přednost, co nemáte rádi, co pro vás vlastně celý svět líčení znamená a co od svého líčení očekáváte. „Spousta žen s dětmi říká, že nemají na líčení čas. Podobně jsou na tom časově velmi zatížené ženy např. na manažerských pozicích, všechny tyto ženy naučíme, že vše opravdu lze. Dokážete se efektivně nalíčit i do 15 minut“ říká majitelka Markéta Davidovich.

Světem make-upu vás vizážista provede hezky od začátku, tedy trocha teorie jistě nemůže uškodit. Teorie se může zdát sice nudná, ale rozhodně nebudete litovat, když se dozvíte, co a jak. Pitný režim je samozřejmě třeba dodržet po celý den, a tak vás tu čeká to, co máte rády – buď káva, nebo čaj, a samozřejmě po celou dobu čerstvá voda. Zkrátka – cokoliv budete potřebovat, tady dostanete, důležité je, abyste se cítily maximálně v pohodě.

V dalším kroku již nastupuje akt samotné aplikace a převedení získané teorie do praxe. Dozvíte se, jak připravit pleť před líčením, co vše jí dopřát, aby byla svěží jako broskvička, jak si poradit s běžným denním líčením, kdy je žádána hlavně přirozenost, a jaké tajné triky použít pro večerní look, protože večer je třeba, dámy, přitvrdit!

Na kurzu se dozvíte mimo jiné také to, jak si poradit s technikou smyslného kouřového líčení. Sama na sobě si tak vyzkoušíte, jaké barevné tóny váš obličej dokonale projasní a jaká technika líčení dovede váš výsledný look k samotné dokonalosti. Lektor vám vysvětlí a ukáže, jak si vybrat ten správný make-up. Určitě si s sebou přineste svou dekorativní kosmetiku, kterou používáte. Prokonzultuje s vámi, kterou byste nadále měla používat a která pro vás až tak vhodná není. Značek na našem trhu je skutečně obrovské množství a základní orientaci v tom, co je pro vás vhodné, jistě ráda oceníte. Make- up Institute Prague má výhodu v tom, že není propojen s žádnou kosmetickou značkou, tudíž se vám nestane, že vám bude vnucováno používat pouze jednu značku, ale budete mít na výběr opravdu hodně variant.

Poté se společně budete věnovat technikám, které například umějí zamaskovat nedokonalosti v obličeji, nebo vám nějaké části obličeje naopak zvýrazní. Dozvíte se naprosto vše, co potřebujete přímo vy, a poznámky si můžete dělat na tzv. Face Chart – návrh vašeho líčení na papíře, se všemi barvami a použitými produkty, který je pak vaším průvodcem při domácím líčení. Make-up Institute Prague se řídí pravidlem, že make-up nikdy nemá ženu změnit, ale pouze podtrhnout její přirozenou krásu a části, se kterými nejste zrovna spokojené, můžete jednoduše zakrýt.

Co vše kurzem získáte a co si odnesete?

V první řadě získáte kompletní znalosti pro svoje líčení. Obdržíte Face Chart, který vám vytvoří vizážista, a ten se stane vaším průvodcem do dalšího období, než si vše řádně zapamatujete a než se kvalitní líčení pro vás stane de facto automatickou záležitostí. V něm budou zaznamenány „objevené“ techniky líčení a vhodné odstíny pro vás. V rámci kurzu je samozřejmostí nabídka našeho kompletního vybavení (veškeré pomůcky pro líčení) včetně dokonale osvětleného prostoru naší učebny.

Více na www.makeupinstitute.cz