12. května 2017
Počasí, které je tento rok na slunečné dny opravdu skoupé, v nás probouzí touhu po pastelových barvách a jemných a delikátních materiálech.

Ale jak vykouzlit model, ve kterém se budete cítit úžasně „jarně“, romanticky a zároveň nepřekročíte tenkou hranici rafinovaného vkusu? Zeptali jsme se blogerky Alice (Mámou stylově), jak vypadá její oblíbený květnový #ootd…

„Nejsem moc šatičkový typ a romantiku mi evokují spíše barvy, především pak pastelově růžová. Právě v té jsem si nedávno z druhé ruky pořídila širší kalhoty, které jsem si poté nechala zkrátit nad kotníky, aby působily více pařížsky chic. Také takto vyznívají mnohem víc žensky. Prostě nádherný, něžný a originální kousek,“ popisuje základ svého jarního outfitu Alice.

„Jelikož jsou ale hedvábné, je nezbytné se o ně pečlivě a s láskou starat. Ideálně prát pouze s jemným prádlem a přidat kapku aviváže, aby hedvábí zůstalo jemné. A víte, že dokonce existuje aviváž s názvem Romance a je také růžová? 🙂 Najdete ji v nové řadě Suprême od Silanu a voní po francouzských parfémech. Pro jarní dny jako stvořená! Ze svého prádla díky ní ucítíte lehkou nasládlou vůni po krémové růži, santalovém dřevu a pižmu,“ svěřuje se se svým tipem Alice.

Celý článek a více krásných fotek najdete na blogu Mámou stylově.

Také máte ve své garderobě oblíbený kousek z choulostivých materiálů, který si zaslouží výjimečnou péči? Nezapomeňte ho hýčkat kvalitní aviváží. Vyzkoušejte novinky značky Silan Suprême – můžete vybírat ze 3 variant. Zajímá vás z jakých? Více se dozvíte na supreme.jenprozeny.cz

SOUTĚŽ pro vás!

Vyhrajte zájezd do PAŘÍŽE! Tuto exkluzivní cenu a mnohem více získejte na supreme.jenprozeny.cz/soutez/