3. května 2017
Trápí vás jemné vlasy, jež nedrží tvar, a každý účes, který ráno vytvoříte, zůstane hezký tak maximálně do oběda? Známe řešení! 

Není tajemstvím, že základním stavebním kamenem úspěchu je vhodná pečující kosmetika. Bez přípravků podporujících objem se neobejdete. To ale neznamená, že za šampon a kondicionér musíte utratit celou výplatu! Naštěstí jsou na trhu produkty, které fungují na 200 % a nevybílí účet a vám zbude dostatek úspor na vysněnou kabelku, po které už tak dlouho pokukujete!

A na jaké přípravky tedy vsadit? Nedávno jsme v redakci testovali řadu Oxygen & Moisture značky Dove Advanced Hair Series a její účinky pocítili už po pár umytích!

Na výsledcích se s námi shoduje i blogerka Nikola (Talk to my Moustache), která testovala všechny tři produkty z této sady – šampon, kondicionér i hydratační masku. Zeptali jsme se na její verdikt…

„Určitě vám vrtá hlavou, co dokáže vytvořit slibovaný objem… Může za to technologie Oxyfusion – ta vdechuje život jemným a zplihlým vlasům. Díky této technologii jsou povadlé vlasy mnohem plnější! Po každém umytí jsou mé vlasy na dotek jemné, hebké a zároveň provzdušněné. Dalším plusem je možnost každodenního použití, protože si hlavu myji často, jelikož zároveň bojuji s maštěním,“ svěřuje se Nikola.

„Dalším výrazným plusem je vůně! Ta je v případě řady Oxygen Moisture velmi jemňoučká, příjemná, a tudíž se nebude tlouci s vaším parfémem,“ shrnuje své zkušenosti Nikola.

Celou recenzi najdete na blogu Talk to my Moustache zde

Máte i vy zájem vyzkoušet vlasovou kosmetiku Dove a otestovat její účinky? Stačí, když do 21. 5. vyplníte formulář a odpovíte na tvojevlasy.jenprozeny.cz. Následující týden vybereme celkem 80 žen, kterým zašleme vlasovou péči Dove Advanced Hair Series na otestování. Nenechte si tuto příležitost uniknout!