9. května 2017
Při pohledu do zrcadla nastal čas přiznat si, že stále více toužíte pozvednout svůj dekolt o level výš.

To, že vaše ňadra už zdaleka nejsou taková, jako když vám bylo dvacet, může mít na svědomí řada faktorů – věk, těhotenství, kojení, váhové výkyvy, hormonální antikoncepce… Jak tedy dostat své poprsí zpět do formy?

S příchodem jara mnoho žen začíná stále víc řešit nejen velikost a pevnost, ale především celkový tvar svého poprsí. A není divu! Ženský dekolt je totiž symbolem ženství a sebedůvěry!

Statistiky mluví jasně

Údajně až devadesát tři procent mužů se při prvním setkání se ženou rozhodně nedívá oné dámě do očí. A kam asi sklouzne letmý mužský pohled? Nebudeme vás dlouho napínat a rovnou prozradíme, že se jedná právě o oblast dekoltu. Nejspíše i z tohoto důvodu je v současnosti velmi populární operační zvětšení prsou. Jak ovšem docílit krásného poprsí, když jasně víte, že se chcete plastické a estetické chirurgii vyhnout širokým obloukem?

Pot a dřina

Jestliže chcete mít větší ňadra, je vhodné dělat speciální cviky a zapracovat tak na optickém zvětšení dekoltu, protože ňadra jsou vyplněna tukovou tkání. Cviky, které odbourávají tukovou tkáň na úkor svalů, by žena měla provádět pravidelně, nejlépe každý den. Správné cvičení a díky němu správně rozvinuté svalstvo má pozitivní vliv na samotná ňadra, která se tak dají opticky pozvednout a tvarovat. Zkusit můžete například činky. Zvedání činek je výborné cvičení, které může posílit vaše prsní svaly.  Zpočátku raději navštivte posilovnu, kde na vaše cvičení dohlédne zkušený trenér. Až si budete zcela jistá, zkuste to sama v pohodlí domova. Ideální váha činek by měla být od dvou do pěti kilogramů.

STOP hrbení!

Když vám bylo v dětství štěpováno, že se nemáte hrbit, měla každá žena zbystřit pozornost. Nejsnadnější způsob, jak si zvětšit poprsí, je totiž velice prostý. Stačí se pouze narovnat. Když budete mít rovnou páteř, zvednutá ramena a nebudete se hrbit, ruce budete mít podél těla, budete vypadat vyšší a vaše prsa budou větší.

Bez dokonale padnoucí podprsenky to nepůjde

Volba správné velikosti podprsenky je pro mnoho žen velkou neznámou. Studie totiž prozradily šokující informaci, že až osm z deseti žen nosí nevhodnou velikost spodního prádla. V případě, že je velikost vaší podprsenky menší, je přirozené, že i vaše poprsí bude působit menším dojmem. Naopak příliš velká podprsenka má na svědomí fakt, že vaše prsa budou působit povisle. Jak tedy zajistit, aby prsa vypadala větší? Kupte si podprsenku, která vám dokonale padne. Zaměřte se na obvod, ne na velikost košíčku. Nenoste podprsenku na nejtěsnější zapínání. Rovněž nezapomínejte, že správná podprsenka se vzadu nesmí vysouvat směrem ke krku.

Nákupy, nákupy a zase nákupy

Důležitou roli v péči o dekolt a ňadra hraje kosmetika. Jednou až dvakrát denně byste měly vtírat do kůže dekoltu některý ze zpevňujících a hydratujících krémů. Pokožka je v těchto místech totiž velmi citlivá.

Podpořte své poprsí sázkou na jistotu

Pokud chcete skutečné výsledky, volte jistotu! Mnoha ženám se skvěle osvědčil luxusní doplněk stravy NadraIN FORTE obsahující čtyři silné komplexy. Právě díky nim pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Kromě větších, pevnějších a krásnějších prsou přispívá nově i k udržení hladké, pružné a hydratované kůže prsou a dekoltu.

Při nákupu na www.nadrain.cz a zadání slevového kódu JPZ603 neplatíte za poštovné a balné! Akční nabídka platí do 31.5.2017.

Prožijte jaro opět jako lvice salónů!