2. května 2017
Výhoda zdravého hubnutí spočívá především v tom, že nemusíte držet žádné drastické diety nebo nelogické hladovky, které většinou způsobí pouze jo-jo efekt.

Zdravé hubnutí by mělo být hlavně rozumné rozhodnutí, které bude mít trvalé následky na úbytku vašich nadbytečných kilogramů. Ptáte se i vy, v čem tedy tento druh hubnutí spočívá? Máme pro vás jednoduchou odpověď. Stačí pouze nastartovat své trávení a zažívání!

Hubnutí není otázkou jednoho dne!

Hubnutí není otázkou krátkého časového období, ale je to spíše běh na dlouhou trať. Tento proces je v první řadě potřeba pořádně nastartovat, aby mohlo dojít k postupnému váhovému úbytku. Ženám většinou trvá déle, než je jejich tělo připraveno na pozvolný váhový úbytek. Jak tedy na to?

Trávení podpoří také vhodný pohyb

Správný pohyb určitě patří do denního plánu, jelikož vždy byl a je důležitý pro správnou harmonii a tělesnou rovnováhu. Co třeba vyzkoušet dynamickou power jógu, kde se naučíte nejen správně dýchat, ale také neustálé napínání svalů vede k uvolnění nežádoucích toxinů ven z těla. Jóga je rovněž proslulá pro stimulaci vnitřní energie a redukci stresu. 

Pohyb, který vás bude i bavit

Skořice nepatří jen k Vánocům

Výborným tipem, který podpoří váš trávicí trakt je skořice. Toto jedinečné koření má řadu schopností a některé z nich přispívají k lepšímu hubnutí, jelikož skořice čistí střeva od parazitů a nežádoucích mikroorganizmů. Díky tomuto pročištění dochází k lepšímu vstřebávání živin a k dokonalejšímu trávení jídla, přičemž se tělo zároveň efektivněji zbavuje škodlivých látek.

Osvědčená finta, jak redukovat váhu

Vláknina hraje prim

Vláknina je důležitá pro zlepšení zažívání, pomáhá při hubnutí a dokonce i při snižování hladiny cholesterolu. Ideální je konzumovat jednak vlákninu rozpustnou, která zvyšuje objem stravy v žaludku, a omezuje tak pocit hladu a rovněž vlákninu nerozpustnou, jež zlepšuje funkčnost trávicího systému. Díky tomu podporuje peristaltiku střev a má pozitivní vliv na trávení. Dostatek vlákniny chrání i před civilizačními chorobami, jako jsou rakovina trávicího ústrojí, srdeční onemocnění, cukrovka, vysoká hladina cholesterolu a obezita.

Dodejte svému organizmu potřebnou porci vlákniny

Redukujte svou váhu chytře!

Držíte redukční dietu, upravujete trávení a zažívaní nebo konzumujete nedostatečnou či nekvalitní stravu? Právě pro vás je určen osvědčený tradiční český přípravek! UniLakt skořice jsou vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturu a řasu chlorellu, která napomáhá k úpravě trávení a zažívání. V tomto jedinečném doplňku stravy naleznete také skořici, jež podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení. V neposlední řadě je přípravek obohacen o vitamin C, který udržuje normální funkci imunitního systému. Právě ten bývá vlivem nevhodného stravování často oslaben.

Unikátnost přípravku je dána zastoupením jak rozpustné, tak nerozpustné vlákniny.

Jedinečný pomocník UniLakt je k dostání ve třech chuťových variantách

Nyní květnová akce!

Při nákupu na www.unilakt.cz zadejte kód UN124 a získejte poštovné zdarma již při objednávce nad 299 Kč! Sleva je platná do 7. 5. 2017.

Více informací na www.unilakt.cz.