21. dubna 2017
Jestli se často potýkáte s tím, že vaše bavlněné oblečení ztrácí barvy jen po pár vypráních, je tento článek určený právě vám…

Oslovili jsme úspěšnou českou fashion blogerku Anet (The Annette Vogue), která se v  prostředí módy pohybuje již několik let, a poprosili ji, aby se s námi podělila o své tipy a triky, jak pečovat o oblečení.

Dodržujte tyto tři jednoduché rady a už nikdy nebudete mít slzy na krajíčku poté, co z pračky vytáhnete svůj oblíbený bavlněný svetr úplně zničený…

Anet a její tajný „recept“:

Perte na málo stupňů!
Já sama peru barevné módní kousky pouze na 30 °C! Barva pak vydrží déle sytá a tvar oděvů se nezmění! Na choulostivé materiály používám speciální prací gely na jemné prádlo a vlnu, na sytě barevné variantu „color“.

Sušička – ano, nebo ne?
Sušičku určitě můžete využívat, ale vždy si pečlivě nastudujte všechny údaje na cedulkách. Každá látka se chová jinak a předejdete tak riziku sražení nebo poškození oděvu.

Aviváž je vaše kamarádka!
Měla byste používat aviváž? Třikrát ANO! Já se bez ní rozhodně neobejdu. Prádlo je po použití aviváže krásně hebké, jemné, příjemněji se nosí i lépe padne… a ty vůně! Nedávno se mi do rukou dostala novinka značky Silan – aviváže Silan Suprême– a jejich vůně jsou top!

Já si nejvíce oblíbila verzi s názvem Silan Suprême Romance. Jestli dáváte přednost květinovým tónům a hřejivému dřevu, pak budete nadšená.

Celý článek s dalšími vychytávkami najdete zde

Soutěž pro vás!

Vyhrajte zájezd do Paříže a produkty Silan Suprême! Soutěžte na: supreme.jenprozeny.cz