6. dubna 2017
Už jste slyšela o existenci Brow Baru? Můžete si tu dát schůzku na kávu, sklenku šampaňského nebo prosecca se svojí kamarádkou a zároveň si dopřát úpravu obočí nebo řas.

Na pražském Starém městě již rok najdete první samostatný The BROW BAR v České republice, kde vám odborně vyškolený personál poskytne tu nejlepší dostupnou péči o vaše obočí. V příjemném, stylovém prostředí si můžete dopřát úpravu obočí dle nejnovějších trendů. Správně upravené obočí dá výraz celé vaší tváři.

K ošetření se tu používají pouze kvalitní produkty nově nabízené italské kosmetické značky KIKO Milano. Tyto a další produkty jiných značek si můžete také koupit k domácímu použití. Barvení obočí se provádí třemi druhy barev: Henna Spa, Refecto Cil, Thuya.

Zdejší vizážisté vám pomůžou  s prohlídkou vaší kosmetické taštičky. Společně vyberete produkty, které se pro vás opravdu hodí. Na tuto službu si musíte vymezit 2 až 3 hodiny.

Novinkou je lifting řas. Jedná je se o přirozené zvetšení objemu řas, zlepšení jejich tvaru a přidání barvy. Tato procedura trvá 1 hodinu. Klientka při ní pohodlně odpočívá v křesle a relaxuje. Výsledkem jsou krásně natočené, plné a tmavé řasy, které nepotřebují řasenku.