3. dubna 2017
Udělejte si jednou za týden či dva svůj vlasový rituál.

Olivový olej

Základem domácí péče o vlasy je kvalitní olivový olej. Určitě jste o tom už slyšela, ale zatím nevyzkoušela. Nebojte se, vlasy budou díky němu krásně lesklé a zdravé. Olej můžete aplikovat do suchých i mokrých vlasů, vynechte však kořínky, ty nechte suché. Pro lepší výsledek můžete vlasy zabalit do igelitové folie. Nechte působit cca půl hodiny (klidně i déle), a poté vlasy důkladně opláchněte.

Čtěte také: Trio zázračných olejů pro vaši krásu

Pivo

Tento zlatavý mok nemusíte jen pít, můžete si ho lít i na vlasy. Pravidelně je oplachujte pivem, nezapomeňte pak důkladně osprchovat, abyste se vyhnula nežádoucímu zápachu. Po této kúře budou vlasy krásně lesklé. Jako bonus má pivo i tužící účinek.

Ocet

Pořiďte si jablečný ocet a smíchejte 1 lžičku s 1 lžičkou vody, důkladně promasírujte hlavu a dobře opláchněte. Po pravidelném užívání své vlasy nepoznáte.

Avokádo

Obsahuje zdravé tuky a je tak vhodné na jídlo, pleť i vlasy. Rozmačkejte oloupané zralé avokádo a vetřete jej do vlasů. Doporučujeme dát sítko do odtoku, abyste ho neucpala až si budete vlasy omývat od tohoto exotického ovoce. Avokádo vám zajistí hloubkovou výživu, regeneraci a pružnost.