3. dubna 2017
Neexistuje nic lepšího než se nechat hýčkat. Ať již jemnou vůní, drahými šperky, či elegantním oblečením vyrobeným z těch nejjemnějších materiálů. Kvůli těmto vzácným okamžikům smyslného požitku stojí za to žít…

Nyní je možné dopřát si toto potěšení každý den díky luxusní novince v péči o oděvy – aviváži Silan Suprême – která byla vytvořena pro všechny milovníky vytříbených francouzských vůní.

Láska na první… nadechnutí

Nejnovější přírůstek firmy Henkel Silan Suprême vnese pařížský luxus přímo do vašeho šatníku a dodá oblíbenému oblečení svůdné aroma, které může bez sebemenších pochyb konkurovat těm nejvybranějším parfémům! Vybrat si svého favorita můžete ze tří variant: Romance, Passion a Glamour. Nadechněte se… Zamilujte se!

Romance – pro neohrožené svůdkyně

Růžový Silan Suprême vás přenese do elegancí a romantikou překypujících ulic jarní Paříže v čase, kdy rozkvétá. Váš šatník ovládne rafinovaná květinová vůně, která okouzlí vás… i všechny vaše nápadníky!

Glamour – pro milovnice luxusu

Zlatý Silan Suprême je ztělesněním luxusního životního stylu. Nechte své touhy přenést do svého šatníku v podobě originální květinově-dřevité vůně. Silan Suprême Glamour vyhoví i té nejnáročnější dámě!

Passion – pro vášnivé dámy

Fialový Silan Suprême donutí vaše srdce bít ještě o něco rychleji. Inspirovaný moderní klasikou francouzských parfumerií, Silan Suprême Passion představuje vášnivou kombinaci vzácných ingrediencí, jako jsou neobvyklé druhy dřevin, vanilka a mocné vůně květin.

Soutěž pro vás! Vyhrajte zájezd do Paříže, luxusní francouzské parfémy a exkluzivní balíčky aviváží Silan! Soutěžte na supreme.jenprozeny.cz!