24. února 2017
Trápí vás zvláště teď v zimě suché a nedostatečně vyživené vlasy? Pak vyzkoušejte novou pečující řadu NUTRIFIER od L´Oréal Professionnel, která dodává potřebnou výživu právě suchým, nedostatečně vyživeným vlasům.

To vše díky speciálnímu složení, které obsahuje glycerol a kokosový olej, jež umí bez jakéhokoliv zatížení vyživit i velmi suché vlasy.

Suché a málo vyživené vlasy patří mezi čtyři nejčastější vlasové problémy, které trápí české ženy. Takové vlasy jsou v jejich přirozeném stavu jen velmi těžko upravitelné – chybí jim lesk, jsou na dotyk drsné a těžko tvarovatelné. L’Oréal Professionnel proto přináší novou řadu vlasové péče NUTRIFIER, která je určená právě pro velmi suché a nedostatečně vyživené vlasy.

Technologická inovace: profesionální koncentrace glycerolu a kokosového oleje s lehkou texturou pro správnou dávku výživy.

Blahodárné účinky kokosového oleje jsou známé už po staletí. Posiluje vlasové kořínky a proniká i do samotného vlasu. Poskytuje mu ochranu proti škodlivým vlivům okolního prostředí a poškození volnými radikály. Je bohatý na antioxidanty a přírodní antimikrobiální a antibakteriální složky. Glycerol aktivně změkčuje vlasové vlákno tím, že ho hydratuje a hluboce vyživuje.

NUTRIFIER je první profesionální péče o vlasy pro kompenzaci nedostatku výživy vlasového vlákna. Byla vytvořená přesně na míru suchým vlasům, nezatěžuje je a základní pěčující produkty jsou bez silikonů,“ popisuje Eva Virostková, technologická ředitelka L’Oréal Professionnel.

„Produkty obsahují profesionální koncentraci glycerolu a kokosového oleje ve zvýšené lehké textuře pro správnou a hloubkovou dávku výživy. Výsledkem jsou intenzivně vyživené vlasy, u kterých můžete pocítit okamžitou proměnu. Jsou hebčí, poddajnější, pružnější, lesklejší, snadněji se upravují a déle drží svůj tvar.

NUTRIFIER vlas zároveň maximálně ochrání před nežádoucí absorpcí vlhkosti. Díky tomu vydrží účes mnohem déle, což ocení všechny klientky.“

Řada NUTRIFIER obsahuje šampon, lehkou regeneraci, masku a noční masku. Nechybí ani termoochranný krém. Absolutní novinkou je balzám DD BALM na suché konečky.

K dostání výhradně v Salonech L´Oréal Professionnel. Jejich seznam najdete na www.salon-expert.cz