20. února 2017
Se suchou pletí rozhodně není jednoduché pořízení. Ženy s ní zažívají krušné chvilky – loupání, svědění a citlivost jsou totiž na denním pořádku. Aby toho nebylo málo, je suchá pleť navíc mnohem dříve náchylná na tvorbu vrásek.

Proč právě suchá pleť?

Tento typ pleti má zvýšené nároky především na výživu a dostatek vlhkosti, a proto není dobré podceňovat každodenní potřebnou péči. Suchá pleť je také velmi náchylná na teplotní změny, které pak způsobují pocit napětí a pálení. Na první pohled se pak pokožka jeví jako suchá a křehká. Po umytí bývá často vypnutá a může se dokonce olupovat, jelikož s vodou si příliš nerozumí. Právě z tohoto důvodu je nezbytné okamžitě pokožce dodat potřebnou hydrataci a výživu.

Světový trend je jasný

Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům. Konopí se během tisíciletí prokázalo jako velmi prospěšné pro lidský organizmus. Z jeho semen se lisováním za studena získává jedinečný konopný olej. Jeho blahodárný efekt spočívá především v hojném zastoupení vzácných nenasycených mastných kyselin, kyseliny linoleové a stearidonové, a také v jeho hydratačních schopnostech. Dále obsahuje chlorofyl, fytosteroly, minerály a vitamíny. Díky všem těmto látkám navrací konopná kosmetika pokožce přirozený a mladistvý vzhled, vyživuje ji a podporuje její regeneraci.

Konopí pro krásnou pleť

Navraťte pokožce ztracenou rovnováhu pomocí celodenního krému Natura 24 krém pro suchou a citlivou pleť, který pokožku dostatečně vyživuje, zvláčňuje a zklidňuje suchou, podrážděnou nebo citlivou pleť. Je vhodný rovněž pro denní i noční ošetření pleti a péči o T-zónu obličeje (oblast čelo, nos a brada). Obsahuje unikátní a hlavně funkční složení konopného oleje, vitaminu E, panthenolu a levandule.

Přírodní kosmetika Cannaderm s programem Natura respektuje individualitu pleti a dokáže vyhovět jejím každodenním potřebám. Její přírodnost, šetrnost a vysoká kvalita je zaručena certifikací Certifikované přírodní BIO kosmetiky.

Dopřejte své pleti péči, kterou zasluhuje!