31. ledna 2017
Opásejte se! Odlehčená látková varianta pásku vás opticky zeštíhlí, vytvaruje vaši postavu do ideálního tvaru přesýpacích hodin a ještě vás příjemně zahřeje.

Co pro vás znamená svátek svatého Valentýna? Je to pro vás příležitost, kdy můžete oslnit, někoho obdarovat, udělat radost sobě i svým blízkým? V tom případě pro vás máme skvělý tip, jak potěšit sebe nebo jak můžete udělat radost ženě ve vašem okolí.

Česká módní návrhářka Eliška Tomková a její značka ELISHA přichází s dvěma unikátními kousky šatníku. Tím prvním je pásek Lady Belt, který má ambice stát se hitem letošního roku. Tím druhým pak Lady Tie – originální dámská kravata.

Valentýnský Lady Belt

Odlehčená látková varianta pásu, který splňuje naprosto vše – zeštíhluje, propůjčí postavě ideální tvar přesýpacích hodin a ještě chrání ledviny, zahřívá a zpevňuje střed těla. Dá se nosit nejen na halenky a šaty, ale i na kabáty, vesty, k džínům a tričku. Jednoduchý kousek šatníku, který přemění všední outfit na ženský a zajímavý, koupíte za 550 Kč.

Valentýnská Lady Tie

Originální doplněk na krk z příjemné bavlny můžete uvázat jako klasikou pánskou kravatu, dámkou verzi kravaty s dvěma konci ve stejné délce, motýlek či mašlišku. Koupíte rovněž za 550 Kč.