24. ledna 2017
Tyhle sexy boty se hodí jak na procházku, tak na večer s přáteli. S čím ale ultravysoké kozačky kombinovat? Inspirujte se modelkou Gigi Hadid.

1. Mixujte materiály

Chcete vytvořit zajímavý kontrast? Oblékněte hřejivý rolák, hedvábnou nebo saténovou sukni a nazujte semišové boty. Ty by ale měly být z pravého semiše, v umělé variantě byste se zbytečně potila. Proto až si budete kozačky pořizovat, nezapomeňte se optat prodavačky, po jakých máte sáhnout.

2. Vybalancujte proporce

Než vyjdete z domu, ujistěte se, že svetřík lehce překrývá boky. Kouskům, které obepínají pás, je v tomhle případě lepší se vyhnout. Ve skříni nechte i příliš těsné sukně nebo kalhoty. A když už vklouznete do vysokých kozaček, nezapomeňte je ukázat. Vysoký rozparek na sukni bude to pravé ořechové!

3. Odhalte kůži

Chcete svůj outfit ještě trochu ozvláštnit? Pak kromě samotných bot ukažte i kousek nahé kůže. Asymetrická sukně s rozparkem, kterou zvolila Gigi Hadid, vypadá přitom úžasně elegantně. Zkuste to jako ona a poodhalte maximálně 7 cm. Další partie už ale pečlivě skryjte. V opačném případě byste totiž vypadala lacině…