22. ledna 2017
Urban Decay uvádí neuvěřitelně sametové a příjemně hebké oční stíny, které jsou nyní v nabídce ve 4 nových odstínech! 

Perfektní splynutí

Proč jsou naše stíny lepší než stíny jiných značek? Jsou hutnější a sytější, nabízejí dekadentnější barvy. Chlubí se hebčími a jednotnějšími pigmenty, pohodlnou aplikací a skvělou kombinovatelností. Vydrží déle a nestírají se. Díky naší patentované směsi přísad se barvy samy prolínají v rámci stínu. A co to všechno znamená? Například barvu, která na víčku skutečně drží. Třpyt, který neslábne. Sametovou hebkost a skvělou kombinovatelnost. Hodí se navíc pro VŠECHNY odstíny a povrchy.

Žhavé tipy

Narodili jsme se proto, abychom tento produkt vytvořili! A myslíme, že s námi budete souhlasit, když se odvážíme tvrdit, že děláme bezesporu ty NEJLEPŠÍ stíny v celém kosmetickém světě. Měla jste někdy problémy při kombinování černého nebo fialového odstínu? A co matné stíny? Počkejte, až vyzkoušíte naše favority! Všechny naše stíny jsou příjemně hedvábné, snadno se kombinují a skvěle drží.

Originální balení

Tento kousek je hoden těch nejvyšších ocenění (čerpali jsme inspiraci v žetonech newyorského metra), jde o zázrak designu! Dokonalá byla až 19. verze! Jsme tak trochu puntičkáři!

Tajná zbraň

Za tajemstvím úspěchu stojí Pigment Infusion System™. Tato jedinečná směs k sobě pevně naváže pigmentové částice A zaručuje stínu snadnou roztíratelnost a neuvěřitelnou barevnost.

Eyeshadows jsou k dostání ve vybraných parfumeriích Sephora a na www.urbandecay.cz