16. ledna 2017
Téměř každá žena má s příchodem nového roku jednoznačné přání - zhubnout rychle, efektivně a pokud možno s co nejmenší námahou! Jak na to? Máme pro vás chytré řešení!

Plán dne je vaše hlavní priorita

Ujasněte si ve své hlavě, co vše musíte za celý den stihnout. Práce, pohyb, jídlo, rodina a také potřebný odpočinek.  Zvláště nad kolonkou stravy se raději zamyslete hlouběji, protože je dokázáno, že právě jídlo máme tendence šidit. Tato chyba se pak projeví večer, kdy zcela bezmyšlenkovitě vyjídáte ledničku při zahánění „vlčího hladu“. V ideálním případě je fajn, když si alespoň část jídla připravíte na následující den v předstihu a klidu už večer.

Práce do postele nepatří

Aby šlo hubnutí jako po másle, je důležité do plánu dne zahrnout i nezbytný odpočinek. Především je potřeba mít během noci kvalitní a plnohodnotný spánek. Jak na něj? Nikdy nepracujte hluboko do noci. Před spaním musíte jednoduše „vypnout hlavu“. Jinak se spánek naruší a neumožní regeneraci vašemu organizmu. Když trpíte nedostatkem spánku, váš mozek navíc začne spouštět tvorbu hormonu grelinu, který stimuluje pocit hladu. V případě dostatku kvalitního spánku se naopak vyplavuje hormon leptin, který hlásí stav zasycení.

Váhu večer ukryjte hluboko do skříně

Všechny ženy ví, že vážit se má ráno a ne večer, ale… Snad je to potřeba sebemrskačství, ale přesto po večerní koupeli nejedna ženská noha zakončí svůj den na tomto zrádném měřidle. Pak následují krokodýlí slzy, sprosté nadávky a naprostá demotivace hubnoucího procesu, jelikož váha je ve večerních hodinách vždy vyšší než ráno nalačno. Dámy, opravdu už to nedělejte!

Bylinek není nikdy dost!

Stále větší procento žen má problémy s usnutím, jelikož má plnou hlavu starostí, které nejdou vyhnat z hlavy. Jestliže i vám je tento scénář povědomý, zapněte si navečer aromalampu a udělejte si chvilku pouze pro sebe. Naplňte ji ideálně mátou, jejíž vůně dokáže významně snížit chuť na všemožná lákadla. Na dveře si bez výčitek pověste cedulku „NEJSEM DOMA“ a uvidíte, že chmury vás rychle opustí a dostaví se příjemná únava. Skvělou volbou před spaním je pít bylinné čaje, které příjemně zahřejí nejen tělo, ale zaplní také prázdné místečko ve vašem žaludku.

Revoluční pomoc z lékárny

Hubnutí není snadný proces a není proto od věci si ho ulehčit. S hladem a kaloriemi už válčit nemusíte. Na pultech lékáren se objevil přípravek, po kterém ženy přímo šílí! Maxivitalis Slimax Forte je inovativní doplněk stravy pro podporu hubnutí. Komplexní složení s glukomannanem, opuncií a psylliem napomáhá snížení hmotnosti třemi mechanismy: redukuje hlad a chuť, snižuje kalorický příjem díky vázání tuků a cukrů z jídla, napomáhá správnému spalování tuků. Slimax Forte je účinný pomocník v boji s nadváhou, pomůže vám zhubnout rychleji a účinněji. Díky Slimaxu zhubnete bez námahy.

Slimax je k dostání také ve variantě Maxivitalis Slimax Lady 50+ zaměřené na efektivní a snadné hubnutí zralých žen a zachování jejich vitality.

Slimax žádejte v lékárnách. Více informací na www.slimax.cz

Přejeme spoustu pohodově shozených kil!