27. prosince 2016
Zatímco Melanie Trump, slovinská modelka a budoucí první dáma, není mezi Američany příliš oblíbená, dcera Donalda Trumpa má spoustu příznivců.

Pětatřicetiletá Ivanka Trump se narodila 30. října 1981 v New York City. Je dcerou nastupujícího amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho exmanželky, Ivany Zelníčkové, známější pod příjmením svého bývalého partnera – Trump.

Ivanka je Donaldovou chloubou. Bývalá modelka nyní zastává funkci výkonné viceprezidentky Trump Organization a kromě toho zastává také mnoho dalších funkcí. Je považována za velice schopnou ženu. Má tři děti a jejím manželem je Jared Kushner, který by měl zastávat významnou pozici v Trumpově prezidentském týmu.

V minulosti Ivanka předváděla pro Versace a mohli jsme jí vidět v reklamě pro Tommyho Hilfigera. Objevila se na titulní stránce magazínů jako Forbes, Golf Magazine, či Harper’s Bazaar. Třikrát se dostala mezi 100 nejhezčích žen světa v anketě Maxim Hot 100.

Podívejte se, jak vypadá dcera amerického prezidenta s českými kořeny, kterou jen na Instagramu sledují více než 2 miliony lidí.